RN
RN
Emporio Armani byxor
Emporio Armani byxor - 89 Emporio Armani byxor - 90

Emporio Armani byxor

Storlek: Xl passar även L
Kategori: Jeans & Byxor
Färg: Beigea

70 SEK

Beskrivning

Det är ea7 byxor den har inte använts alls. I helt nyskick. Köptes för 1000kr för 1 månad sen

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
Blå slitna bootcut jeans - Säljer ett par ljusblå jeans med bootcut passform och riktigt slitna detaljer framtill och baktill. Jeansen har klassisk femficksdesign, låg midja och är tillverkade i jeansmaterial. Perfekt för dig som gillar en edgy och avslappnad stil.
Replay ljusblå bootcut jeans - Snygga ljusblå jeans från Replay med bootcut passform och klassisk femficksdesign.
Victoria Beckham jeans - Snygga svarta jeans från Victoria Beckham med bootcut passform och låg midja. Baktill finns broderade vita stjärnor på bakfickorna och ett lila patch vid linningen. Jeansen är i klassisk denim och har en cool, unik look. W27 L34! 40cm rakt över och 84 i innerbenslängd❤️
Ljusblå jeans med detaljer - Snygga ljusblå jeans med en tight passform och dekorativa detaljer på bakfickorna. Jeansen har en klassisk femficksdesign och en låg midja. Perfekta för en avslappnad stil.
Only jeans  - Skit snygga lågmidjade jeans från only!
Russemerch Mörkblå mjukisbyxor med snörning XS - Säljer ett par mörkblå mjukisbyxor från Russemerch i storlek XS. Byxorna har vit snörning i midjan och är tillverkade i mjukt bomullsmaterial. De har en relaxed passform och raka ben, perfekta för chill dagar hemma eller när du vill vara bekväm.
Levi's Bootcut ljusblå jeans - Midjan rakt över: 38 cm Innerbenslängd: 77 cm 💓 Dragkjedjan är sönder men går säkert att laga för den som vill!