Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Kostymbyxor  - Vintage kostymbyxor. Svarta med vit rand. Rak modell
Kostymbyxor  - Långa svarta kostymbyxor som har fin detalj på fickan. Säljer pga att de inte passar mig längre🤗
kostymbyxor y2k - snygga grå kostymbyxor från 2000-talet, storlek xs!
Kostymbyxor Filippa k  - Cara flannel trousers från Filippa k, endast använda 2 gånger. Frakt ingår
Kostymbyxor  - Oanvända kostymbyxor från Filippa K. Low waist och straight/slim fit. Sitter fint på, nypris 1700 kr säljer för 500 kr!
Kostymbyxor - Behöver tyvärr sälja mina fina kostymbyxor från Filippa K då de blivit för stora! Har ett par i svart och ett i beige, båda i nyskick! Köpt för 2200 var, modell karlie
Ida Johnson
Ida Johnson
Kostymbyxor
Kostymbyxor - 89 Kostymbyxor - 90 Kostymbyxor - 91

Kostymbyxor

Storlek: 34/36
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: Filippa K

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Skit snygga Baggy/flaired kostymbyxor från Filippa K. Är tyvärr för korta för mig som är 170.

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
Blå slitna bootcut jeans - Säljer ett par ljusblå jeans med bootcut passform och riktigt slitna detaljer framtill och baktill. Jeansen har klassisk femficksdesign, låg midja och är tillverkade i jeansmaterial. Perfekt för dig som gillar en edgy och avslappnad stil.
Replay ljusblå bootcut jeans - Snygga ljusblå jeans från Replay med bootcut passform och klassisk femficksdesign.
Russemerch Mörkblå mjukisbyxor med snörning XS - Säljer ett par mörkblå mjukisbyxor från Russemerch i storlek XS. Byxorna har vit snörning i midjan och är tillverkade i mjukt bomullsmaterial. De har en relaxed passform och raka ben, perfekta för chill dagar hemma eller när du vill vara bekväm.
Victoria Beckham jeans - Snygga svarta jeans från Victoria Beckham med bootcut passform och låg midja. Baktill finns broderade vita stjärnor på bakfickorna och ett lila patch vid linningen. Jeansen är i klassisk denim och har en cool, unik look. W27 L34! 40cm rakt över och 84 i innerbenslängd❤️
Only jeans  - Skit snygga lågmidjade jeans från only!
Ljusblå jeans med detaljer - Snygga ljusblå jeans med en tight passform och dekorativa detaljer på bakfickorna. Jeansen har en klassisk femficksdesign och en låg midja. Perfekta för en avslappnad stil.
LTB lågmidjade Jeans  - Jätte fina ljusblå lågmidjade flare LTB jeans från Zalando. Dessa jeansen har varit slutsålda i några år. Dem är i bra skick förutom längst ner på benen där det är lite slitet men de syns knappt när man har på sig dem. Dem är långa i benen för mig som är 1,74🩷