Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Grå ribbat set från Nelly - Grå ribbat set från Nelly med tröja och byxor. Använda men bra skick. Passar xs-S . Har även ett likadant i svart till salu
 ribbad set - Snygga ribbade byxor i beige med bootcut och hög midja. Byxorna samt tröjan är stretchiga och har en mjuk känsla, perfekta för en chill och trendig look. Passar dig som gillar bekväma men ändå stilrena plagg.
Nelly set - Hej säljer detta populära Nelly set. Både tröjan och byxorna är i storlek M. Änvönd 2 gånger mycket bra skick.
Beige ribbad set från H&M - Ny
Lounge set - Jättefint set från Nelly, lågmidjade byxor och skön tröja
Set ifrån Nelly - Set ifrån Nelly i vinröd färg!! Helt nytt
Ribbat set - Beige topp och byxor i ribbat material. Storlek XS. Byxorna är vida nertill.
Nathalie Hjärtström
Nathalie Hjärtström
Ribbat set
Ribbat set  - 89 Ribbat set  - 90 Ribbat set  - 91

Ribbat set

Storlek: M
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: Nelly

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Ribbat mörkgrått mjukis set i storlek M från Nelly.com✨ första bilden är inte exakt samma set men dem ser likadana ut på bara att det är annan färg och mitt är ribbat<3 setet passar inte mig och kan därav inte visa det på men kan skixka fler bilder annars :) FRAKT runt 60-70kr står köpare för

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
Blå slitna bootcut jeans - Säljer ett par ljusblå jeans med bootcut passform och riktigt slitna detaljer framtill och baktill. Jeansen har klassisk femficksdesign, låg midja och är tillverkade i jeansmaterial. Perfekt för dig som gillar en edgy och avslappnad stil.
Russemerch Mörkblå mjukisbyxor med snörning XS - Säljer ett par mörkblå mjukisbyxor från Russemerch i storlek XS. Byxorna har vit snörning i midjan och är tillverkade i mjukt bomullsmaterial. De har en relaxed passform och raka ben, perfekta för chill dagar hemma eller när du vill vara bekväm.
Replay ljusblå bootcut jeans - Snygga ljusblå jeans från Replay med bootcut passform och klassisk femficksdesign.
Victoria Beckham jeans - Snygga svarta jeans från Victoria Beckham med bootcut passform och låg midja. Baktill finns broderade vita stjärnor på bakfickorna och ett lila patch vid linningen. Jeansen är i klassisk denim och har en cool, unik look. W27 L34! 40cm rakt över och 84 i innerbenslängd❤️
Only jeans  - Skit snygga lågmidjade jeans från only!
Ljusblå jeans med detaljer - Snygga ljusblå jeans med en tight passform och dekorativa detaljer på bakfickorna. Jeansen har en klassisk femficksdesign och en låg midja. Perfekta för en avslappnad stil.
LTB lågmidjade Jeans  - Jätte fina ljusblå lågmidjade flare LTB jeans från Zalando. Dessa jeansen har varit slutsålda i några år. Dem är i bra skick förutom längst ner på benen där det är lite slitet men de syns knappt när man har på sig dem. Dem är långa i benen för mig som är 1,74🩷