Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Grå jacka från Zara - Snygg och bekväm grå jacka från Zara med dragkedja framtill. Perfekt för kyliga dagar med sin mjuka och varma känsla. Den har en klassisk design med långa ärmar och en praktisk huva.
Grå jacka från Zara - Säljer en grå jeansjacka från Zara i storlek S. Riktigt snygg jeans jacka. Fantastiskt skick, i princip aldrig använd! Tveka inte på att höra av dig ifall du undrar nåt
Grå jacka Zara - Säljer nu en av mina absoluta favorit jackor från Zara! Så enkel och fin att matcha till outfits året om🥰
Grå jacka från Zara - Säljer en stilren grå jacka från Zara med eleganta guldknappar. Jackan har en croppad passform och långa ärmar. Perfekt för att ge en sofistikerad touch till din outfit. 🖤
Grå Zara jacka - Säljer en grå jacka med glansig finish. Storleken är barnstorlek i 164. Jag brukar ha s i mina kläder, är ca 165 och jackan är lite liten på mig. Den har inga defekter förutom ett hål längst ner vid dragkedjan men den funkar lika bra ändå🥰
Grå jacka från Zara - Jacka från Zara med oversized passform och dragkedja framtill. Storlek xs/s men som sagt är den oversized.
Grå Jacka Zara  - En snygg bomberjacka med en klassisk design. Den har en bekväm passform och är perfekt för både vardag och fest. Jackan har en hög krage och en dragkedja framtill. Den har även två fickor på sidorna.
Grå jacka från Zara  - Storlek S! Köpt från Zara förra hösten
Helena
Helena
Grå Zara jacka
Grå Zara jacka - 89 Grå Zara jacka - 90

Grå Zara jacka

Storlek: XS
Kategori: Jackor
Märke: Zara
Färg: Grå

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg grå quiltad jacka från Zara. Perfekt för höst och vår 🩶Storlek XS men oversized så passar även S.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Svart Herno liknande jacka!  - FÖLJ FÖR LIKNANDE❤️ snygg Herno liknande jacka med knappar och krage! Går utmärkt att ha en tjocktröja under! Den är mycket varm och passar perfekt under vinter/tidig vår. Inga defekter, storlek S! Tryck köp nu!
Svart  windbreaker från Moncler med huva - Svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen och snygga röda och vita ränder på huvan. Tillverkad i lätt polyester, perfekt för blåsiga dagar. Två fickor med tryckknappar och justerbar dragsko vid huvan.
Svart pufferjacka från Massimo Dutti - Säljer denna jackan som är i den gamla modellen som jag köpt här på vinted, inga defekter alls! Köpt för 2000kr så säljer ej för mindre än det.
Svart träningsjacka från Lululemon - Jättefin jacka från Lululemons tidigare kollektion. Köpt på Vinted men passade inte dottern. Som define i modellen men i lite tunnare material.
Mörkblå pufferjacka från Fjällräven XXS - Säljer en mörkblå pufferjacka från Fjällräven i storlek XXS. Jackan har huva, gula snören och två stora fickor med knappar framtill. Perfekt för kalla dagar och har en cool, oversized vibe. Materialet är syntet och dun, med dragkedja och knappar framtill.
Woolrich Jacka  - Hej! Säljer nu denna väldigt snygga och eftertraktade Woolrich Fieldjacka!  Jackan är slutsåld överallt och går inte att få tag på… jackan är perfekt nu till hösten/vintern  Storlek S Ny pris: 6000 kr Säljs för: 1499 kr
Så fin vinterjacka  - Säljer en quiltad pufferjacka i mörkgrönt från mohito. Jackan har stor huva, dragkedja framtill och två stora fickor med lock. Oversized passform och snyggt rutmönster i sömmarna. Perfekt för kalla dagar när du vill vara både varm och stilren. Kom körna med frågor och prisförslag!💕den är stl xs men passar mig som bär s i vanliga fall💕