Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Stone island jacka - Riktigt fräsch och snygg jacka som e varm och härlig nu till vintern. Det är en storlek smal så om due runt 175 så är den perfekt för dig.  Pris inte riktigt hugget i sten så kom med prisförslag. mer info priv
Stone Island Jacka - Detta är en Stone Island wind breaker som är perfekt för hösten om man bara har en lite tunnare tröja under ✔️ Storlek S
Svart jacka från Stone Island - Svart jacka från Stone Island med klassisk patch på vänster ärm. Jackan är i storlek S och den är i ett fantastiskt skick, då den knappt är använd. Nypris är 5000kr. Är det något ni undrar över eller vill ha mer bilder är det bara att höra av dig!
Stone island jacka  - Den är i nyskick och har inga skador. Mycket nice att ha på sommar/vår/höst
Stone island jacka  - Säljer nu min stone island jacka pågrund av att den är för liten. Jackan är i ett mycket bra skick endast en liten skada på armen jackan saknar även ett band till dragkedjan på vänstra fickan.
Stone island jacka  - Stone island jacka som jag har haft i två säsonger. Äkta köpt från NK ny pris 8990kr. Den är väl omhändertagen och om mer bilder behövs så fixar jag det. Har aldrig behövt använda tröja under jackan över vintrarna. Stl är Xl men den passar L också
Stone Island jacka - Säljer en svart jacka från Stone Island i bomullstwill med stretch. Jackan har huva, dragkedja framtill och klassisk logotyp på ärmen. Perfekt för dig som gillar stilrena och funktionella plagg.
Stone Island Jacka  - Hej, säljer nu min Stone Island jacka! Inköpt vintern 2024 i Stone Islands butik i Stockholm. Endast testad, tags och kvitto finns! Resegarderob ingår, ordinarie pris 9700kr
Elias back
Elias back
STONE ISLAND CARDIGAN/Jacka full zip
STONE ISLAND CARDIGAN/Jacka full zip  - 89 STONE ISLAND CARDIGAN/Jacka full zip  - 90 STONE ISLAND CARDIGAN/Jacka full zip  - 91

STONE ISLAND CARDIGAN/Jacka full zip

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Stone Island
Färg: Svart

2300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer nu min fantastiska jacka som jag har haft i ett år. Har tyvärr växt ur den då jag vuxit. Den är i storlek s och sitter väldigt bra. Jag har påse med prislappen knappar. Men ej kvitto som försvan i min senaste flytt. Men den är äkta. Nypris 4800kr !

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Mörkgrön Fjällräven dunjacka XXXS kan byta - INTRESSEKOLL!!! Säljer en mörkgrön , riktigt puffig dunjacka från Fjällräven med gul snörning i huvan och stora fickor med guldfärgade knappar. Jackan har broderad Fjällräven-logga på bröstet och dragkedja med knappslå. Perfekt för kalla dagar och har en loose passform. Det är en herr storlek men jag som ofta bär S eller m funkar denna jacka bra på mig! Jag hade även kunnat byta den och betala 2000 ungefär utöver jackan
Fjällräven jacka - Hej! Säljer nu min fjällräven jacka i färgen deep forest. Köpt 2023 och i toppen bra skick. Enda som är slitet är nog att dem vita sakerna vid snörningen har blivit missfärgat av smink. Men de är ingen man tänker på! Köpt på naturkompaniet och är slutsåld på sidan. Har kvitto. :) Hör av er om ni har frågor:)
Hm teddyjacka - Slutsåld! Strl M! 745 kr  (lånad bild)
Grå teddy bomberjacka i storlek L - Säljer en grå bomberjacka med ribbade muddar och krage. Jackan har en grov, fluffig yta och stängs med dragkedja framtill. Modellen är loose fit och har långärmade ärmar.
Svart dunjacka från Canada Goose - XS men passar S. Svart dunjacka från Canada Goose med huva och klassisk logga på ärmen. Jackan har en puffig design, dragkedja och knappar framtill. Perfekt för kalla dagar med sin tjocka och isolerande fyllning. Snygg och stilren look som funkar till det mesta.
Svart cardigan  - Svart cardigan  med stickade ärmar och ribbad krage. Jackan har quiltad front i glansig polyester och knäpps med knappar. Snygg, stilren och perfekt för dig som gillar en modern look med coola detaljer.
 Moncler Cardigan  - Svart pufferjacka från Moncler med quiltad framsida och stickade ärmar. Jackan har rund hals, dragkedja framtill och två fickor med knappstängning. Moncler-logga på ärmen och snygga detaljer som ger en exklusiv vibe.
Polo Ralph Lauren Jacka  - Polo Ralph Lauren jacka för endast 1349 kr som är helt ny,  skriv om intresserad!