Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
ellensiren
ellensiren
 - 89  - 90  - 91

Storlek: S
Kategori: Kjolar
Märke: Gina Tricot

99 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna underbara gula kjol med vita detaljer. Endast använd vid ett tillfälle och säljer nu för att den inte kommer till användning igen. Kan mötas upp i Helsingborg men annars står köparen för frakten

Mera från kategorin Kjolar
Visa alla
Paisleymönstrad volangkjol från Zara - Supersöt kort kjol från Zara med paisleymönster i lila, rosa och gult. Kjolen har flera lager volanger och smockad midja som ger en skön och snygg passform. Perfekt för dig som gillar boho-vibe och färgglada plagg.
Rosa mönstrad volangkjol - Supersöt kort kjol med volanger och ribbad  midja. Materialet är pollyester med ett mjukt innerfoder. Perfekt för sommaren och för dig som gillar färg.
Rosa volangkjol från LTB Jeans - Supersöt rosa kortkjol från LTB Jeans med volangdetaljer och råa kanter. Kjolen har klassisk jeanslook med fickor fram och bak, dubbla knappar i midjan och en cool, avslappnad vibe. Perfekt för dig som vill sticka ut med en färgglad och lekfull stil. Tyvärr sydd där bak då den var för stor på mig men borde gå att ta bort. Mycket trådar kan synas men handgjord och köpt på Vinted. Själv ca 152cm och den är ganska lång på mig.
Höst/vår kjol - Höst/vår kjol från H&M i storlek S men stor i storleken mer som en M, mycket bra skick
Lila kjol - Lila kjol stl xs helt ny går att vika ner på många olika sätt från bikbok, aldrig använd då jag inte är så förtjust i lila men annars jätte fin
Kjol - Gammal kjol från vero moda som  inte kommer till användning.
Vit minikjol med volang och inbyggda shorts - Säljer denna vita minikjol med en volang och knytdetalj från zara. Den har inbyggda shorts, är i storlek S. Jättesöt att ha på sommaren!