Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
True religion jeanskjol - Säljer en ljusblå jeanskjol från true religion i kort modell. Kjolen har klassiska fem fickor, rå kant nedtill och knapp samt dragkedja framtill. Perfekt för dig som gillar en chill och trendig stil. Passar till både t-shirt och hoodie.
Jeanskjol från True Religion - Säljer en lågmidjad jeanskjol från True Religion, slitna detaljer. Kjolen har klassiska jeansfickor och knappar med logga bak.🩷skriv vid frågor 🩷
Ljusblå jeanskjol från True Religion - Säljer en ljusblå jeanskjol från True Religion. Säljer då den var förliten för mig, endast använd 1 gång, lappen finns kvar. Köpt för 1100, kan tänka mig sänka priset vid snabb affär🫶🏻W24
Jeanskjol från True Religion - True religion jeans shorts i storlek 30. Midjemått ca 38cm
True Religion jeanskjol med volang - Snygg kort jeanskjol från True Religion med volangkant nertill och markerade vita sömmar. Jääättefin och cool, passar nu till hösten, säljer då jag har en liknande!
True Religion jeanskjol - Mörkblå jeanskjol från True Religion🤩🤩 lite liten i storlek så skulle säga mer w26/27. Lite seg dragkedja men funkar fortfarande
True Religion jeanskjol - Mörkblå jeanskjol från True Religion🤩🤩 lite liten i storlek så skulle säga mer w26/27.
Svart jeanskjol från True Religion - Fin kjol från true religion, köpt på Raglady förra året nästan aldrig använd och som ny. Säljs för att den är lite för liten för mig. Storlek 26! 750kr eller bud:)
sarah
sarah
Jeanskjol true religion W29
Jeanskjol true religion W29 - 89 Jeanskjol true religion W29 - 90 Jeanskjol true religion W29 - 91

Jeanskjol true religion W29

Storlek: S-M
Kategori: Kjolar

210 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jeanskjol från True Religion, gjord i USA. Den har många coola detaljer, som slitningar och blommiga patches. Det syns inte rikrigt på bilderna men den har småblommigt tyg under hålen också! Storleken är W29 (midjemått är dock 79 cm) men eftersom den är ganska rak i formen kan man välja lite hur högt man vill ha den, så kan tänka mig att den borde passa på S-M.

Mera från kategorin Kjolar
Visa alla
Rosa volangkjol från LTB Jeans - Supersöt rosa kortkjol från LTB Jeans med volangdetaljer och råa kanter. Kjolen har klassisk jeanslook med fickor fram och bak, dubbla knappar i midjan och en cool, avslappnad vibe. Perfekt för dig som vill sticka ut med en färgglad och lekfull stil. Tyvärr sydd där bak då den var för stor på mig men borde gå att ta bort. Mycket trådar kan synas men handgjord och köpt på Vinted. Själv ca 152cm och den är ganska lång på mig.
Paisleymönstrad volangkjol från Zara - Supersöt kort kjol från Zara med paisleymönster i lila, rosa och gult. Kjolen har flera lager volanger och smockad midja som ger en skön och snygg passform. Perfekt för dig som gillar boho-vibe och färgglada plagg.
Guldig paljettkjol i kort modell - Supersnygg kort kjol täckt med glittrande guldiga paljetter. Kjolen har en rak passform och är fodrad med mjukt beige tyg för extra komfort. Perfekt för dig som vill sticka ut med en glittrig look. Materialet är 95% polyester och 5% elastan. Jag har endast använt den 1 gång så ungefär helt ny.
Kjol - Helt ny läder kjol från lager 157!
Röd jeanskjol - säljer denna superfina röda jeanskjol från bershka!💋