Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Zara kjol - Superfin vit långkjol från Zara. Bra skick.
zara kjol - super fin kjol från zara! använd fåtal gånger o har inga tecken på användning!❤️‍🔥ANVÄND EJ KÖP DIREKT!
Zara kjol - Superfin vit kortkjol med broderade blommor i gult, rött och grönt. Kjolen har elastisk midja, snörning med tofsar och små träpärlor. Går inte att köpa längre och superunik!
Kjol zara  - Slutsåld  Strl S 200 elr bud
zara kjol - storlek 164 men passar mig som vanligt viss bär S, fint skick
Zara kjol - Super söt zara kjol, knappt använd alltså inga defekter. Storlek 38, säljer för 200 kr🩷🩷 skriv för fler bilder🙏🙏
Zara Kjol - Söt kjol från zara som endast använts få gånger! Pris kan diskuteras, skriv för fler bilder ❣️❣️
thea
thea
Zara kjol
Zara kjol - 89

Zara kjol

Storlek: S
Kategori: Kjolar
Märke: Zara
Färg: Vit

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jätte söt lång kjol köpt förra sommaren💓använd en gång. Storlek S men går att göra mindre med snörena. Tryck gärna på köp nu💓nypris: 500kr

Mera från kategorin Kjolar
Visa alla
Rosa volangkjol från LTB Jeans - Supersöt rosa kortkjol från LTB Jeans med volangdetaljer och råa kanter. Kjolen har klassisk jeanslook med fickor fram och bak, dubbla knappar i midjan och en cool, avslappnad vibe. Perfekt för dig som vill sticka ut med en färgglad och lekfull stil. Tyvärr sydd där bak då den var för stor på mig men borde gå att ta bort. Mycket trådar kan synas men handgjord och köpt på Vinted. Själv ca 152cm och den är ganska lång på mig.
Guldig paljettkjol i kort modell - Supersnygg kort kjol täckt med glittrande guldiga paljetter. Kjolen har en rak passform och är fodrad med mjukt beige tyg för extra komfort. Perfekt för dig som vill sticka ut med en glittrig look. Materialet är 95% polyester och 5% elastan. Jag har endast använt den 1 gång så ungefär helt ny.
Blåvit kortkjol från Gina Tricot - Supersöt kortkjol från Gina Tricot i blått och vitt med ett coolt mönster. Kjolen har smockad midja och volanger som ger en skön och trendig look. Perfekt för dig som gillar att sticka ut med mönster och vill ha en bekväm kjol med lite extra volym.
Paisleymönstrad volangkjol från Zara - Supersöt kort kjol från Zara med paisleymönster i lila, rosa och gult. Kjolen har flera lager volanger och smockad midja som ger en skön och snygg passform. Perfekt för dig som gillar boho-vibe och färgglada plagg.
Guld glitterkjol - Säljer denna guldiga glitter kjol ifrån Zara i strl 34💕Köptes för ett tag sen och finns inte kvar, men  2a är en närmare bild. I nyskick och använd 1 gång!
Vit prickig ballong kjol  - Supersöt vit kjol med svarta prickar
Ted baker kjol i stl M - Ted baker kjol. Stl M. Bomull och side