Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Blå stickad tröja - En jättefin blå stickad tröja från Other Stories i storlek S. Den har inga defekter och i bra skick samt är lite halv polo💕 Säljs för 100kr!
Blå stickad tröja  - Supersöt stickad tröja i en fantastisk fin blå färg. Andra bilder visar tröjans färg bättre. Fick den i present för ett halvår sen och är oanvänd med lappar. Säljer då den inte satt som jag ville, på mig som har en ganska stor byst. Nypris: 490kr
Blå/lila stickad tröja - Superfin stickad tröja från & Other stories💙Färgen är en blandning av lila och blå och så himla fin, men säljer pga att den inte kommer till användning😓Nypris 500 kr, använd en del så säljer för 200 kr💜Skriv privat för frågor!💕
Blå stickad tröja  - & other stories tröja i klarblå färg. Använd typ 3 gånger så perfekt skick!
blå stickad tröja  - jättefin blå stickad tröja från vero Moda💞
Blå stickad  tröja   - Stickad tröja från Weekday! Så fin
Blå stickad tröja - Jättefin blå kabelstickad tröja från Na-kd med oversize känsla.
Elina Stenfeldt💕🦋✨

Stickad blå tröja

Storlek: S
Kategori: Stickat

220 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Så fin stickad tröja från &otherstories ❤️

Mera från kategorin Stickat
Visa alla
Lila stickad kofta - Säljer den supermysiga lila stickade koftan😊 den är i mycket bra skick och jätteskönt nu till hösten! Använd gärna köp nu funktionen
Vinröd tröja 💓💓💓 - Så najs vinröd tröja med krage från Zara 🤍🤍
Superfin och varm kofta från Zara!  - Denna superfina, mysiga och varma kofta från Zara är i storlek s, men passar också xs! Jag köpte den här på Plick men kommer tyvärr inte till användning! Koftan har några små defekter på användning men inga hål eller fläckar. Den är bara lite nopprig som stickade tröjor kan bli ibland 💕 Koftan är mörkblå och vit. Skriv för fler frågor!
& other stories Omlotts rosa tröja stickad  - En ljus rosa stickad Omlotts tröja från märket ”Other stories” i storlek smal. Skön och fin kvalitet och i mycket bra skick, bara använt några fåtals gånger.
Stickad Morris Tröja - Mycket fint skick, lappen vid nacken är av. Storlek 48/S passar dig som är mellan 175-185cm ungefär. Nypris ca 1500kr. Modellen är 185 cm, 79 kg. Passar bra nu till vintern. Skriv för mer information!🤝
Stickad topp - Superfin ljusblå stickad topp från Holly & Whyte i storlek S men passar även Xs, superfint skick nästan aldrig använd, Skriv vid frågor!!