Alla kategorier > Toppar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Intimissimi tröja!  - Intressekoll på en jättefin nästintill oanvänd intimissimi tröja. Den har ett pyttelitet hål på armen men asså typ en mm litet. Annars har jag typ använt den 2 gånger! Säljer inte för lägre pris!
intimissimi tröja - säljer den populära och supersköna tröjan från intimissimi i grönt som inte säljs längre 🫶i nyskick och sparsamt använd. nypris 450 kr. kommer tyvärr inte till användning. pris kan diskuteras. säljer även en likadan i rött
 intimissimi tröja - Säljer min jättefina intimissimi tröja! Färgen finns inte  att köpa längre hos intimissimi därav priset! Pris kan diskuteras vid snabb affär!💗💗
Intimissimi tröja - Boat Neck Ultralight tröja i modalkashmir från Intimissimi i en unik grön färg som inte säljs längre. Köpt för 449kr, säljer för 300kr. Oanvänd, därav väldigt bra skick. Kan sänka priset vid snabb affär!
Intimissimi tröja - Säljer en populär Intimissimi tröja med tight passform. Tröjan är i ett mjukt och stretchigt material, perfekt att styla med jeans eller kjol. Enkel och stilren design utan mönster eller detaljer, rund halsringning och smidig att bära under jackor.
Grön tröja | Intimissimi - En salviagrön polotröja från Intimissimi i storlek M. Den är i äkta kashmir tyg och är därför så så mjuk. Den behöver bara strykas lite sen är den så gott som ny haha.:  Skriv privat för mer bilder och info.
Grön intimissimi tröja - Skit snygg, normal pris 559kr
Blå långärmad cashmere Intimissimi top - Säljer min Intimissimi topp från Zalando, köpt för 569kr, nu slutsåld. Tröjan är köpt för ca 1 år sedan men är använd ca 3 gånger utan några tecken på användning! Meddela om ni vill ha fler bilder på tröjan!🩵
Intimissimi cashmere tröja
Intimissimi cashmere tröja - 89 Intimissimi cashmere tröja - 90 Intimissimi cashmere tröja - 91

Intimissimi cashmere tröja

Storlek: L
Kategori: Toppar
Märke: Intimissimi
Färg: Grön

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Mörkgrön cashmere tröja från Intimissimi i storlek L (passar M-L) med boatneck ringning Bara använd några få gånger, förutom ett jättelitet hål på övre högra ärmen, så är den i jättefint skick! Nypris 449 kr, säljer för 150 kr

Linn Höglund
Linn Höglund
(4)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Zara Satin Fest stopp - Säljer en elegant champagnefärgad linnetopp i satin med tunna axelband och formade kupor. Toppen har en slät, glansig yta och en figurnära passform som ger en lyxig känsla. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look. Säljer då den inte satt bra på mig🫶🏼använd en gång
Beige topp med dragkedja Zara - Säljer en trendig beige ribbad linnetopp med v-ringning och dragkedja framtill 🥰
Vinröd topp  - Supersöt vinröd linnetopp från Zara med volangkant längs axlar och framstycke. Toppen är ribbad och har knyt framtill för extra detalj. Ärmlös och i mjukt stickat material som känns skönt mot huden. Endast använd en gång🥰
Blå volangblus med v-ringning - Säljer en blå blus med v-ringning och flera lager volanger. Från Hm och säljs inte länge❤️❤️
Vit spetsig blommig linnetopp - Säljer en vit linnetopp med blommig spets och v-ringad omlott framtill. Toppen är ärmlös och har en croppad passform som sitter tight mot kroppen. Perfekt för dig som gillar romantiska detaljer och vill ha en fräsch look.
Svart topp Zara - Svart korsett topp från Zara.