Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Röd/orange sweatshirt från GANT - Sweatshirt från Gant, ny skick 🧡
Röd tröja från GANT - Säljer en snygg röd tröja från GANT med v-ringad hals. Tröjan har långa ärmar och är perfekt för en stilren look. Den är tillverkad i ett mjukt material som ger en bekväm passform.
Röd tröja från Gant - Snygg röd tröja från Gant med rund halsringning och långa ärmar. Perfekt för en stilren look. Den har en liten logga på bröstet och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant.
Orange tröja från GANT - Säljer en snygg orange tröja från GANT med v-ringning och broderad logga på bröstet. Tröjan har långa ärmar och ribbade kanter, perfekt för en stilren look.
Röd tröja från Gant - Säljer en klassisk röd tröja från Gant med rund halsringning och diskret broderad logga på bröstet. Tröjan har långa ärmar och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en stilren och enkel look.
Röd tröja från GANT - Säljer en stilren röd tröja från GANT med rund halsringning och diskret logotyp på bröstet. Storlek M. Oanvänd. Röd/Rosa.
Röd tröja från Gant - Säljer en snygg röd tröja från Gant med deras logga i vitt på framsidan. Tröjan har långa ärmar och en rund halsringning. Perfekt för en stilren och avslappnad look.
eve
eve
Röd/orange Gant tröja
Röd/orange Gant tröja - 89 Röd/orange Gant tröja - 90 Röd/orange Gant tröja - 91

Röd/orange Gant tröja

Storlek: XL
Märke: Gant
Färg: Röd

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Väldigt stilig Gant tröja med en väldigt härlig färg. Den är i storlek XL och är i väldigt bra skick!

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Mörkblå stickad kofta från Lindex - Mysig och oversized mörkblå stickad kofta från Lindex med djup v-ringning och långa ärmar. Perfekt för att slänga över en t-shirt eller linne när det är lite kyligt. Koftan har en fluffig struktur och känns riktigt skön mot huden.
Svart kofta med knappar - Svart kofta med v-ringad hals och långa ärmar. Tröjan har ribbade muddar och nederkant samt knappar hela vägen upp❣️Gå in på bilden för bättre bild!!
Ljusblå långärmad tröja från Hollister - Snygg ljusblå långärmad tröja från Hollister med vit logotyp och text på bröstet. Tröjan har en slim passform och är perfekt för dig som gillar en enkel och fräsch stil. Rund hals och klassisk design. Hör av dig vid frågor💕
söt rosa kofta - Superfin cropped hoodie i babyrosa.  Använd väldigt få gånger och i mycket gott skick. Vet inte märket. - Passar XS Skriv privat för fler bilder eller frågor 🫶🏽
Gina tricot tröja  - Säljer denna oanvända kofta från Gina tricot i storlek S. Tagit av prislapp men aldrig kommit till användning. Köpte för ca 400kr.
Ljusrosa kabelstickad kofta med knappar - Supermysig ljusrosa kofta med kabelstickat mönster!!!! Skriv om de skulle va ngt🥰🥰
Svart hoodie  - Säljer en stilren svart hoodie från Saint Laurent med deras ikoniska logga i en färgglad design på bröstet. Perfekt för en avslappnad och trendig look. Hoodien har en klassisk passform med dragsko i huvan. Passar XS
Grå peplumtröja från Nelly XS - Superfin ljusgrå stickad tröja från Nelly i peplum-modell med rund hals och puffiga trekvartsärmar. Mjuk och skön, perfekt för dig som gillar en söt och chill stil. Passar dig som vill ha något som sticker ut lite med volangdetalj nedtill.