Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Moncler zip hoddie  - Cond 7/10 använd tappat lite färg men fortfarande liv i den. Storlek-L Lite för stor så därför jag säljer! Nypris runt 5,5 lax
Moncler zip hoddie  - Säljer nu min moncler zip, eftersom jag inte använder den och har bytt stil, skicket är 8/10 och inte använd så mycket. Den är hel äkta. Pris kan diskuteras vid snabb affär.
Moncler Zip Hoodie - Äkta, tags följer med. Skick 8/10, passar M och L
Moncler zip - Moncler zip hoodie XL mer som en M-L Vill bara bli av med den för den är för liten Köpt från vongreven_closet för 2400 Fler bilder privat!!!
Moncler zip tröja - Tja, säljer nu denna Moncler zip tröjan.  Skick 9/10. Pris: 2499kr. Storlek M.
Moncler zip - Tjena, nu säljer jag min moncler zip som jag köpte för ett tag sedan men inte riktigt min stil längre. Tröjan är i gott skick o inga skador. Tagg och påse följer såklart med, tröjan är liten i storleken vilket moncler är denna är L men skulle säga att den passar både M och lite för stor för S
Moncler Maglia Zip Up - - Blå - Storlek: Large - Fint skick (9/10) - Nypris: 6000 SEK
Fefelito

Moncler zip tröja

Storlek: L
Märke: Moncler

649 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En väldigt fin moncler tröja inga märken eller hål i den väldigt fin knappt använd

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Stickad tröja i mohairblandning  - En stickad tröja från Jörlevik i storlek One size, sitter som en S/M. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Rosa och vit zebramönstrad stickad tröja - Säljer en riktigt snygg stickad tröja med zebramönster i rosa och vitt. Tröjan har ribbade muddar vid ärmslut, hals och nederkant samt långärmad passform. Perfekt för dig som gillar färg och mönster!
Beige stickad kofta med fickor - Jätte fin!!
Vintage Mörkblå/grå hoodie från Hollister XS - Mörkblå hoodie från Hollister med vit logga och text framtill. Tröjan har huva med vita snören, dragkedja hela vägen och två fickor framtill. Perfekt för en chill och avslappnad stil. Lite nopprig men det är en självklarhet då den är vintage.
Beige stickad tröja med knyt från Zara - Super fint skick !! Inte använt så mycket, inga defekter/fläckar 💝 slutsåld och eftertraktad - köp nu går bra ❣️ storlek M
Stickad tröja - Den är i storlek m, passar mig som vanligt vis har st S. Den är aldrig använd då jag inte kände att de va min stil.
Stickad kofta - Super mysig stickad kofta från gina, perfekt till hösten och vintern❤️passar super bra till en avslappnad outfit💗