Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Zadig & voltaire väska - En Zadig väska som är äkta, den har blivit lite missfärgad men inget man tänker på😍😍 denna är den större modellen. Pris går att diskuteras
Zadig & Voltaire väska  - Säljer nu min fina Zadig & Voltaire väska då den inte kommer till användning längre💘Nypris ca 4000kr🌟 Väskan har inga skador, men täcken på användning finns!
Zadig & Voltaire Väska - Säljer min skit snygga och populära Zadig & Voltaire Rock Nano väska! Den är perfekt storlek och man får precis plats med en telefon + annat. Den är svart med krokodil mönster och har 3 fack.
Zadig & Voltaire väska  - Jättefin väska, inga defekter utan väldig fin i skick🩷dustbag osv följer med!
  Zadig & Voltaire väska - Säljer min söta Zadig & Voiltaire väska som endast är använd 1 gång på alla hjärtans dag förra året ❤️den är i den mindre modellen alltså inte i den ” normala” , båda banden och dustbag finns såklart🥰pris är diskuterbart!
Zadig & Voltaire väska - Jättefin väska i den lilla modellen! I väldigt fint skick🤍
Zadig & Voltaire väska  - Säljer min Zadig väska har ej kvitto men den är äkta. Den har ett litet ”hål” vid inner facket men inget som märks av. Skriv om frågor !
Zadig & Voltaire Väska - Svinsnygg Zadig & Voltaire väska. Den är äkta. Finns inte att få tag på denna modell längre. Passar till allt. Kan förekomma små defekter i form av skav, men inget som syns. Skriv för fler bilder eller om du har frågor.
Julia Gustavsson
Julia Gustavsson
Zadig & Voltaire väska
Zadig & Voltaire väska  - 89 Zadig & Voltaire väska  - 90

Zadig & Voltaire väska

Storlek: Mellan
Kategori: Väskor
Färg: Svart

1700 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min jättesnygg zadig crossbody väska då den inte kommer till användning💕 Ingår ingen dustbag där för det låga priset! Nästan som nyskick!! Originalpris 5000kr💓 skriv privat för mer bilder!

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Svart flätad axelväska i skinn - Snygg svart axelväska med flätad design och justerbar rem. Väskan är tillverkad i mjukt skinn och har en praktisk öppning med dragsko. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en trendig touch till din outfit.
Svart axelväska från Zadig & Voltaire - Snygg svart axelväska från Zadig & Voltaire i skinn med guldfärgade detaljer och kedja. Den är helt oanvänd, i perfekt kvalité och har loggan och taggen kvar. Du får med original förpackning och extra kedjan. För mer bilder skriv och pris kan diskuteras.
Becksöndergaard clutch  - Jättefin och populär väska i höstiga färger 🤎 väskan har tecken på användning men fortfarande fin och bra skick
Rosa väska från japan  - Rosa väska som e jätte gullig, ganska använd men fortfarande i bra skick! Den har peelat pytte lite på kanten:)
Populär Zara väska  - Snygg grå handväska med rundad form och silverfärgade paljetter över hela väskan. Väskan har två handtag, justerbar axelrem och dekorativa spännen framtill. Stängs med dragkedja och är tillverkad i ett mjukt syntetmaterial.
G yard plånbok blå - Helt ny fraktar inom 24 timmar
Handväska  - Säljer min fina handväska i nyskick med tillhörande axelrem och spegel, passar till allt
Louisvitton väska  - Louis vitton speedy nano väska🤍🤍🤍 Intressekoll, är inte säker om jag vill sälja så kom med bud🥰🥰