Tyvärr hittar vi inte varan du letar efter men ta en titt på dessa liknande...
Visa alla
Gul handväska från Michael Kors - Säljer en snygg gul handväska från Michael Kors i skinn. Väskan har en stilren design med två handtag och en dekorativ MK-berlock. Perfekt för att liva upp vilken outfit som helst och perfekt för sommaren och hösten! Den är aldrig använd och kommer med dustbag och äktahetskort i väskan. Priset kan diskuteras vid snabb affär
Gul scrunchie - Snygg gul scrunchie. Perfekt för att sätta upp håret och ge färg till din outfit.
gul halsduk - så mysig gul halsduk
Gula solgalsögon - Coola solglasögon i en unik form som jag köpte i London och vet därför inte vart jag köpte de. Men de är mycket fina med kedjeliknande kanter, vilket är en mycket fin detalj
Gula Sunpocket solglasögon - Snygga runda solglasögon från Sunpocket med transparent gul båge och spegelglas i orange/röd ton. Kommer med originalförpackning och röd Sunpocket-påse. Perfekta för soliga dagar och ger en cool retrovibe. Original 599kr.
Gula solglasögon från chimi  - Snygga gula solglasögon från chimi med en klassisk fyrkantig form. De har mörka linser som ger en cool kontrast till den genomskinliga gula bågen. Perfekta för att ge en färgklick till din outfit.
Gula pilotbågar med metallram - Snygga pilotglasögon med tunna silverfärgade metallbågar och gula glas. Klassisk aviator-modell som ger en cool retrostil. Passar perfekt för dig som vill sticka ut med färgade linser.