Tyvärr hittar vi inte varan du letar efter men ta en titt på dessa liknande...
Visa alla
Gucci scarf  - GG Jacguard scarf. Köps för 3800kr i butik men pga någon tråd här och var som sticker ut så säljer den billigt! (Obs inga hål eller något som egentligen syns när den används)  Kommer även med påse och kartong.
Gucci Halsduk/scarf - Säljer en äkta Gucci halsduk i ull, klassisk grå färg. Stilren, lyxig och perfekt för höst/vinter.  ✅ 100% ull – mjuk och varm ✅ Gucci-mönster, tidlös design ✅ Färg: Grå ✅ Nypris: ca 4 800 kr ✅ I nytt fint skick
Scarf - Bra skick 🖤
SCARF - Superfin ”hannah Montana” scarf köpt 2hand. Aldrig använd, fint skick!🌸
scarf! - Fin scarf! Dyr som ny!
Scarf💞 - Fin svart scarf som kan göra en outfit uppklädd, men också göra att den ser lite mindre tråkig ut. Säljer då jag inte använt den så den är i mycket fint skick 💞
Dior scarf - Bra skick 🖤
Burberry Scarf - Riktigt stilren och lyxig scarf i skönt och tunnt material, perfekt till hösten och vinterns kappor och rockar.