Tyvärr hittar vi inte varan du letar efter men ta en titt på dessa liknande...
Visa alla
Bälte  - Skriv för all info/bildder 🙌
Hérrmes bälte - Säljer nu ett riktigt snyggt bälte med den ikoniska H loggan på framsidan! | Väldigt bra skick, nyskick? | Passar bra till fest-vardag. | Mörkblå färg, möjligt att använda det utan och in där det blir svart. | Storlek 115. | Släng iväg en signal vid funderingar så svarar jag snabbt. |
Mocha bälte - Tvärfet mocha bälte. 105cm lång!  Mörkblå. Skicka meddelande för mer info!
Flätad bälte - Helt ny, inte använd en enda gång jätte unik och skön. (Gör din still bättre)
Herme’s bälte - Ett premium bälte perfekt för alla tillfällen!
Blå/svart bälte - Snyggt blått bälte med vit kontrastsöm och ett stort, fyrkantigt metallspänne. Perfekt för att lyfta vilken outfit som helst med en cool detalj. Klassisk design som funkar till många olika stilar.
Mörkblått H bälte  - Säljer mitt Herrmes bälte i bra skick. Det är 115cm långt och säljs för 300kr. Kan gå ner i pris vid snabb affär.
H- bälte - Stilrent bälte med metallspänne – helt nytt  Säljer ett elegant och stilrent bälte i svart design med klassiskt metallspänne. Bältet är helt nytt och oanvänt, i mycket fint skick.  Den minimalistiska looken gör att det passar perfekt både till vardag och mer uppklädda outfits.