Alla kategorier > Mode > Kläder > Blusar
Champagne elegant blazer
Champagne elegant blazer  - 89 Champagne elegant blazer  - 90 Champagne elegant blazer  - 91

Champagne elegant blazer

Storlek: S
Kategori: Blusar
Märke: Gant
Färg: Beige

89 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En elegant fin blazer med rose/champagne färg, används endast två gånger och den sitter superfint på

Junia Tekie
Junia Tekie
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
 Elegant tröja  -  Super fint tröja / blus/bodysuit Elegant. Använt bara en gång. Super fint material.
Elegant blus - Elegant senapsfärgad blus i fint mjukt material. Flexibel i storlek då den är väääldigt stor i Storlek. Jag är en XS-S men den är väldigt oversize på mig.
Champagne färgad blus - Blus från zara med öppen rygg. Tröjan har en söm som gått sönder lite på insidan men det är inget som syns när man har på sig dig och går lätt att sy igen.
Elegant  - Den verkligen snygg 😻 och elegant men frakten behöver du betala men om du bor i Örebro jag kan tänka mig att träffas 😊
Elegant blus  - En fin grön blus
Elegant blus från H&M - Elegant långärmad blus från H&M i färgen ljus beige. Använd en gång.
Andra annonser från Blusar
Visa alla
Vit blus med puffärm från Nelly - Söt vit blus från Nelly med puffiga korta ärmar och dekorativa knappar framtill. Blusen har en lätt rynkad struktur, rundad urringning och spetsdetaljer längs kanterna. Perfekt för en trendig och feminin look.
Vit broderad blus med lång ärm - Vit blus med broderade blommor och hålmönster, markerad midja och lätt utsvängd nederdel. Blusen har lång ärm och knäppning framtill. Materialet ser ut att vara bomull eller liknande, vilket gör den luftig och bekväm. Perfekt för en fräsch och trendig stil.
Balloon sleeve blouse Gina Tricot - Säljer denna supertrendiga blus från Gina tricot ballon sleeve blouse. Vit. För att den är för liten tyvärr! Om någon har en M hade jag gärna kunnat byta också!! 🤩nytt med prislappen kvar
Supertrendig mörkgrön blus från Vero Moda – Helt ny med prislapp, storlek 38 - Trendig mörkgrön blus från Zara med v-ringning, dekorativa knappar framtill och spetsdetaljer längs sömmarna. Blusen har långärmade ballongärmar och är tillverkad i ett tunt, luftigt tyg som ger en avslappnad men chic look.
Svart omlottblus  - Trendig svart omlottblus med djup V-ringning och volang nertill. Blusen har långa puffiga ärmar med resår vid handlederna och knytdetalj i midjan. Tillverkad i ett lätt, strukturerat tyg som ger en snygg passform.
Vit blus - Söt vit blus från Odd Molly. Bra skick, storlek S
Kofta från Gina!  - Använd få gånger. Prislappen är kvar. Det finns några få fläckar men dem går säkert bort i tvätten då jag inte har tvättat den innan. Den är i S. 🥰🥰
Rosa broderad blus från Gina tricot - För liten för mig