Kategorier Märken Produkter Om oss Vanliga frågor Presentkort
Logga in
Logga in
Kategorier Märken Produkter Om oss Vanliga frågor Presentkort
Tyvärr hittar vi inte varan du letar efter men ta en titt på dessa liknande...
Visa alla
Emma M
Vit croppad skjorta med puffärm - Säljer en vit croppad skjorta med korta puffärmar och klassisk krage. Skjortan har knappar framtill och är i ett lätt bomullstyg, perfekt för varma dagar. Enkel och stilren modell som ger en fräsch look.
S
Vit croppad skjorta med puffärm
60 SEK
Isabells vintage & secondhand
Blus med puffärm  - opp/blus med puffärm och skimrande tyg. Tyget är lite tjockare i kvaliteten vilket gör att den håller formen väldigt snyggt även på. Mycket fint skick, endast använd 1 gång! Se även mina andra annonser, 3 för 2 på allt! ✨
b.Young 36
Blus med puffärm
300 SEK
vera🤗
Topp med puffärmar - Söt topp med prickiga puffärmar🙌🏾💕
36
Topp med puffärmar
300 SEK
TilliSellout
Blus med puffärm - Supersnygg blus från Lindex, ny med lapp och i fint skick!💓
Xs
Blus med puffärm
45 SEK
hannie
Topp med puffärm - Crèmevit topp med puffärm💓 Från Zaras barnavdelning, i storlek 158-164 men sittef som en XS🙌
XS
Topp med puffärm
110 SEK
Amina Ljungh
Topp med puffärm - Topp med puffärm från Gina
Gina Tricot 36
Topp med puffärm
50 SEK
Mira
Leopardtopp med puffärm - Super gullig leopardmönstrad topp med puffärm och knytning framtill. Endast använd fåtal gånger så i superfint skick!🩷
Gina Tricot XS
Leopardtopp med puffärm
100 SEK
FH
Blus med puffärm - Så snygg blus från gina med puffärmar, aldrig använd💕🥹
Gina Tricot XS
Blus med puffärm
399 SEK
Om oss

Plick är sedan 2013 en av Sveriges största nischmarknadsplatser för kläder, skor och accessoarer. Köp, sälj & upptäck second-hand - bra för både miljön och din plånbok.

Hantera cookies
Cookie policy
Kontakt
Plick AB
Kungsgatan 28
753 21 Uppsala
support@plick.se
Karriär Jobb via plick Annonsera på plick
Press press@plick.se
iOS app on App Store Android app on Google Play