Alla kategorier / Mode / Kläder / Blusar
Vit topp
Vit topp - 89 Vit topp - 90

Vit topp

Storlek: S
Kategori: Blusar
Märke: Gina Tricot
Färg: Vit

40 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Få gånger använd vit topp från Gina tricot i storlek S🥰

Sarah💗
Sarah💗
(2)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Skinnjacka  - Beg skinnjacka i fuskläder, använd men i fint skick, dock en fläck se bild, har inte prövat rengöra/ta bort. Köparen betalar frakt.
Converse  - Converse i storlek 37.  I använt skick. Köparen betalar frakt.
Jeans  - Lågmidjade jeans från lager 157 i storlek XS köparen betalar frakt💕
Blus - Bra o fint skick. Köparen betalar frakt😊
Jeans - Sjukt snygga bootcut/flared jeans från miss sixty, sitter sjukt snyggt 💗💗💋
Blå jeans med broderade detaljer - Säljer ett par snygga blå jeans med broderade detaljer på bakfickorna. De har en klassisk femficksdesign och en bekväm passform. Perfekta för både vardag och fest! 🦋
Grå jeans - Säljer ett par snygga grå jeans i bra skick. De har en klassisk femficksdesign och en bekväm passform. Perfekta för både vardag och fest! 🖤
Mörkblå jeans med kontrastsömmar - Snygga mörkblå jeans med kontrastsömmar och klassisk femficksdesign. Jeansen har en knappstängning och en liten detalj i form av en ljus fläck på tyget. Perfekta för en avslappnad stil. Storlek 164 men fungerar för mig som har xs-s
Liknande annonser
Visa alla