Tyvärr hittar vi inte varan du letar efter men ta en titt på dessa liknande...
Visa alla
Jeans från Lee - Snygga mörkgrå jeans från lee i storlek 32/32. Byxorna är använda ett par fåtal gånger och är slim i modellen. Skicket är 8/10.
Lee jeans - Lee jeans W31 L33. Skick 9/10. Legat vikta länge, därav skrynkliga.
Lee jeans  - Som nytt skick! Storlek 29/32
Lee jeans  - Tapared jeans från Lee storlek 31-31 skick 8/10
Gråa Jeans LEE - Tja! Säljer ett par skitsnygga Jeans från LEE. Dessa jeans är super sköna och är i storleken W34 L32. Köptes på carlings för 1200kr och dom är använda ett fåtal gånger. Dessa jeans är även sydda på insidan av en skräddare så att dom ej ska få ett hål lika snabbt💯 Jag tar emot seriösa bud vid snabb affär, för mer frågor är det bara att slå en signal!🤝💯
Lee jeans - Säljer ett par klassiska grå Lee jeans. De har en normal passform och är tillverkade i slitstarkt denim. Dessa är lite kortare än vanligtvis då jag lagt up de. Perfekta för en avslappnad stil.
Lee Jeans - Nypris 595 kr. Nytt skick utan prislapp.
Lee jeans - Lee jeans i nyskick. Storleken är w30,L32 och modellen är Luke (Slim). Färgen är grå/svart. Vid frågor är det bara att höra av dig svarar oftast inom en timma//OwnStyle