Tyvärr hittar vi inte varan du letar efter men ta en titt på dessa liknande...
Visa alla
Ljusrosa quiltad handväska med kedja - Säljer en ljusrosa handväska med quiltat mönster på locket och en axelrem i kombinerat läder och kedja. Väskan har en stilren, rektangulär form och stängs med ett litet metallspänne framtill. Perfekt för dig som gillar trendiga accessoarer.
Ljusrosa croco handväska med kedja - Snygg ljusrosa handväska i croco-mönstrat syntetmaterial. Väskan har ett kort handtag och en lång kedjerem med axelparti i matchande färg. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
beige clutch väska - man får med ett band nypris: 349kr
Rosa miniväska från Zara med kedja - Söt rosa axelremsväska från Zara i croco-mönstrat konstläder. Väsk manageable storlek med både handtag och kedja för axeln. Perfekt för att lyfta en outfit med en poppig färg och trendig design. Stängs med lock och har svart innerfoder.
Quiltad axelväska med kedja - Säljer en snygg rosa axelväska med quiltat mönster och silverfärgad kedjerem. Väskan har ett lock med vridspänne. Perfekt för att lyfta din outfit med en trendig touch. Använd 1-2 gånger
Ljusrosa axelremsväska med gulddetaljer - Söt ljusrosa handväska i slätt konstläder med justerbar axelrem och snygga guldfärgade metalldetaljer på locket. De två inringade gulddetaljerna (bild2) har en liten missfärgning!! Dom information är denna väskan ”låst” innan du öppnar den, för att få upp väskan behöver man trycka dessa två guldknapparna emot varandra!💕