Tyvärr hittar vi inte varan du letar efter men ta en titt på dessa liknande...
Visa alla
Hello Kitty Hand /  axelremsväska - Söt rosa axelremsväska med Hello Kitty-motiv från Sanrio. Väskan har två fack med dragkedja, justerbar axelrem och handtag. Dekorativa dragkedjor med Hello Kitty-formade hängen och mönster av små ikoner över hela väskan. Perfekt för dig som gillar kawaii-stil.
Hello Kitty rosa Axelväska / handväska - Söt rosa handväska med Hello Kitty-motiv från Sanrio. Väskan har både handtag och justerbar axelrem, flera fack med dragkedjor och detaljer i form av Hello Kitty-berlocker. Tillverkad i glansigt syntetmaterial med mönster av Hello Kitty och små rosetter.
Hello Kitty barn   handväska / Axelväska  - Söt rosa handväska med Hello Kitty-motiv och quiltat mönster. Väskan har ett stort rött rosett-detalj framtill, broderade ansiktsdetaljer och en avtagbar axelrem i blank rosa. Stängs med magnetknapp och är gjord i konstläder. Finns färg vit , svart och gul kvar 169kr/st
Hello Kitty väska - Söt rosa handväska med Hello Kitty-tryck på framsidan, dekorerad med små vita hjärtan och quiltad yta. Väskan har två handtag, dragkedja och ett hjärtdetalj med rosett. Insidan är röd med samma hjärtmönster. Perfekt för dig som gillar kawaii och vill sticka ut. Men den är även sliten på sidorna på väskan som du kan se på bilderna
Hello Kitty nyckelring med strass - Söt Hello Kitty nyckelring med flera hängen, bland annat en stor Hello Kitty med strassdetaljer och rosa rosett. Kedjan har även små figurer och rosa detaljer. Perfekt som accessoar till väskan eller nycklarna.
Helt ny väska - Aldrig använt
Röd axelremsväska i skinnimitation - Trendig röd handväska med axelrem och stilren, rektangulär form. Väskan har en slät yta i skinnimitation och silverfärgade metalldetaljer. Perfekt för dig som vill addera en färgklick till din outfit.
Vinröd  handväska i lackläder - Säljer en vinröd handväska . Väskan har guldfärgade kedjor. Helt ny aldrig använd