Tyvärr hittar vi inte varan du letar efter men ta en titt på dessa liknande...
Visa alla
Trio bag - Den tredje minsta väskan tillkommer inte.
Trio Vit Louis Vuitton crossbody väska - Säljer en vit crossbody handväska från Louis Vuitton i präglat läder med klassiskt monogrammönster. Väskan har en bred svart axelrem och en matchande liten avtagbar miniväska. Perfekt för dig som vill ha både stil och funktion.
Supreme bag - Säljer denna Supreme bag!
City bag - Säljer denna super fina city bagen. Den är i fint skick utan defekter. Man får med ett längre band. Rymlig med många fack!⭐️
Ysl loulou bag  - Kollar intresset nu för min Yves saint laurent väska, den är sparsamt använd men har lite guld som har lossnat på väskan. Självklart så tvättar jag av den innan sälj. Äktehetsbevis finns! Hör av er kring funderingar 🩷💗
Svart bucket bag  - Säljer en svart bucket bag i slätt läder med guldfärgad YSL-logga framtill. Väskan har ett stilrent handtag och klassisk form. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer med elegant design.
Brun weekend bag - Brun weeken bag. Aldrig använd. Finns även en lång rem man kan fästa för att ha den över axeln.
Marc jacobs bag - Snygg svart handväska från Marc jacobs i läder med guldfärgade metalldetaljer.
Fortsätt i appen →