Alla kategorier / Mode / Kläder / Hoodies
Blå sweatshirt med Cannes-tryck
Blå sweatshirt med Cannes-tryck - 0

Blå sweatshirt med Cannes-tryck

Storlek: S
Kategori: Hoodies
Märke: H&M
Färg: Blå
Skick: Nytt skick

250 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Snygg blå sweatshirt med vitt tryck där det står 'CANNES 91 FRANCE' på bröstet. Tröjan har rund halsringning, långa ärmar och ribbade muddar. Perfekt för en avslappnad och sportig stil.

😎😎😎
😎😎😎
(8)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Ljusblå bootcut jeans med slitning - Snygga ljusblå jeans med bootcut-modell och en liten slitning på ena knät. Jeansen har klassisk femficksdesign och är tillverkade i denim. Perfekta för dig som gillar en avslappnad och trendig look. Storlek 170 men passar som xs/s. Justerbar midja
Leopard tröja 🐆🐆 - Tröjan är brun och beige med ett leopardmönster, mjuk i materialet och har en avslappnad passform som gör den både bekväm och stilfull. Den är varm och fluffig vilket gör den perfekt för lite kallare dagar. Den är knappt använd och har inga synliga defekter!! Pris kan diskuteras 💕💕
Svart stickad kofta med tre knappar - Populär stickad kofta med tre stora knappar! Används aldrig och därav säljer jag den. Inga synliga defekter. Varm och skön med två fickor framtill. Går in lite i midjan och ger snygg passform.
Zebramönstrad stickad tröja Ivyrevel - Säljer en fluffig stickad tröja från Ivyrevel med zebramönster i svart och vitt. Tröjan har en avslappnad passform, långa ärmar och mjukt material som känns riktigt cozy. Perfekt för dig som vill sticka ut med ett djurinspirerat plagg.
Vinröd stickad tröja med text - Säljer en vinröd stickad tröja med hög krage och vit text 'LOVE YOURSELF' på bröstet. Tröjan har långa ärmar och ribbstickade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för att göra ett statement och hålla sig varm. Använd enstaka gång!!!
Herno liknade jacka - Snygg ljuslila pufferjacka med hög krage och quiltad design. Jackan har tryckknappar och dragkedja framtill samt breda kanaler för extra värme. Perfekt för kalla dagar och ger en trendig look.
Slutsåld polotröja stickad - Säljer en stickad polotröja i grått och vitt med breda horisontella ränder. Tröjan har hög krage, långa ärmar och ribbade muddar. Perfekt för dig som gillar en avslappnad och trendig look.
Ljusblåa vida jeans med slitningar - Säljer ett par ljusblåa jeans med bred passform och slitna detaljer på låret och knät. Jeansen har klassiska fem fickor och låg midja. Materialet är denim i bomull och bakfickorna har snygga sömmar. Perfekta för en avslappnad och trendig look. Använda en gång
Blå bootcut jeans med broderade fickor - Säljer ett par blå jeans med bootcut-snitt och snygga broderade detaljer på bakfickorna. Jeansen har låg midja och klassisk femficksdesign. Materialet är jeans i bomull och de har en cool, avslappnad vibe. Sitter som xs/s
Slutsåld handväska - Snygg svart handväska i skinnimitation med både handtag och justerbar axelrem. Väskan har silverfärgade nitar, dragkedja framtill och detaljerade sömmar. Perfekt storlek för vardagsgrejer och ger en cool vibe till din outfit. Orginalpris 500
Liknande annonser
Visa alla