Tyvärr hittar vi inte varan du letar efter men ta en titt på dessa liknande...
Visa alla
Jacka  - Säljer en jättesnygg väst från Everest som är använd en gång. Perfekt nu till hösten när det börjar bli lite kallare. Jackan är köpt från herravdelningen då det är min lillebrors, men funkar perfekt för tjejer också!
Jacka  - Perfekt höst jacka från Replay❤️
Grön jacka med bälte - Snygg olivgrön jacka med knappar framtill, två bröstfickor och knytskärp i midjan. Jackan har klassisk krage och är tillverkad i bomull, perfekt för lager-på-lager. Passformen är normal och ärmarna är långa. Enkel och stilren look som funkar till det mesta.
Jacka - Snygg didriksons jacka med vindskydd på insidan. Har inga tecken på användning på utsidan, däremot har sömmen längst nere på vindtyget gått upp på insidan. Detta är inget som stör användningen eller som syns när den väl är på. Därav det billiga priset 😊
Vinter jacka - Knappt använd
jacka - bomber jacka  köparen betalar inkl frakt.
Adidas jacka - I nyskick, helt oanvänd med prislapp på kvar.