Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Skinnjacka till salu
Skinnjacka till salu  - 89

Skinnjacka till salu

Storlek: 40
Kategori: Jackor
Märke: H&M
Färg: Svart

200 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Säljer nu min äkta skinnjacka som aldrig är använd.

Isabell Renvall
Isabell Renvall
(1)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vinterjacka till salu - Svart vinterjacka från H&M i nyskick till salu för 100:-Kr
Jacka till salu  - Säljer en svart glansig pufferjacka från 8848 Altitude med hög krage och snyggt emblem på ärmen. Jackan har dragkedja framtill, två sidofickor med dragkedja och ribbade muddar vid ärmslut. Materialet är glansigt syntet och jackan är quiltad för extra värme. Använd 2 gånger så nästan helt oanvänd!:) nypris 2000 kr!
Väst Till Salu - Hej! Säljer min väst för 250 kr, ursprungligt pris 399 kr. Västen är nästan oanvänd och i utmärkt skick. Den är i storlek M men passar även storlek S. Låter det intressant? Hör av dig!
Tre jackor till salu - Säljer tre olika jackor: en beige pufferjacka, en svart skinnjacka och en blå jeansjacka. Perfekta för olika tillfällen och stilar!
Jacka till salu - Denna jackan har endast används en gång. Jackan säljs för att den inte kommer till användning och vill därmed bli av med den. Kvaliteten på jackan är i bra skick, inga skador eller märken på den. Priser kan diskuteras vidare privat.
Jacka till salu  - Hej! Säljer denna super fina jackan. Ord. 1500 och jag säljer den för 300kr storlek 38
Zara kofta till salu!!!🎀 - Säljer denna för 115kr för den kommer inte till användning för den är för stor den är i storlek L,gör inga plick affärer bara Swish lägger bara upp här så du måste skriva t mig ifall du är intresserad🎀🎀❤️
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Grön quiltad overshirt jacka - Säljer en ljusgrön quiltad overshirt/jacka från Zara. Jackan har oversized passform, stora fickor framtill och är tillverkad i ett mjukt, strukturerat material.
Olivgrön mocka jacka  - Snygg olivgrön mocka jacka ifrån Zara. Skriv för frågor eller funderingar. 💞
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Oversized ljusblå jeansjacka - Säljer en oversized ljusblå jeansjacka med klassisk krage och knappar framtill. Jackan har två bröstfickor med lock och knapp samt sidfickor. Perfekt att slänga över en klänning eller till vardagslooken.
Custommade jacka -  Storlek s-m i jätte bra skick. Priset kan diskuteras
Superdry Fieldjacket - En extremt snygg fieldjacket i en trevlig grön comorway! Storlek M på lappen men passar XS. Måttet från toppen av axeln till botten av plagget är 62 cm. Hör av dig vid frågor.
Moncler Cardigan  - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad front, två fickor med knappar och dragkedja. Ärmar och rygg i stickad bomull, klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.
Moncler cardigan - Moncler cardigan storlek M bra passform