Tyvärr hittar vi inte varan du letar efter men ta en titt på dessa liknande...
Visa alla
Colmar Väst - Säljer min Colmar Dunväst, str 52, sparsamt använd, väldigt bra skick, färg Navy Blue
Colmar Väst - Hej, säljer min Colmar väst eftersom den var lite stor. Den är i nästan utmärkt skick men jag har användr den lite. Max 20 gånger. Den är mörkblå och har em ljusgrå insida. Det är colmar storlek 68 men vanlig 50 så typ för dig som är 176 cm. Skriv!!
Colmar väst  - Colmar väst använd få gånger, så bra skick , inköpt för 4 tusen för tre år sen. Är storlek 48 motsvarar M. Kan tänka mig byte. Vid fler frågor skriv
Colmar väst - Nästintill ny
Colmar Väst - Colmar väst | skick 9/10 använd ett par gånger men inga defekter och man ser ej att den är använd | storlek M för barn alltså runt 142-150 | om du har några frågor är det bara att kontakta!
Colmar väst - Colmar väst storlek 50
Colmar väst  - Colmar väst. Relativt nyskick, säljer för renblodig för liten.  Storlek S. Ett lite hål längst ner på vänstersidan på baksidan av västen
Colmar Väst - Hej Säljer en Colmar väst Herr storlek S i bra skick.