Tyvärr hittar vi inte varan du letar efter men ta en titt på dessa liknande...
Visa alla
Väst i fakeläder - Tjock väst från Stradivarius, strl. S. I fakeläder/PU läder, knappt använd. Pris kan diskuteras.
Pufferjacket i fakeläder - Puffarjacka i skinn imitation, super fin men har nästan aldrig kommit till användning. Den har två rymliga fickor och stängs med knappar. Den är varm, tjock och så mysig till vintern🥰
Beige jacka från KappAhl i S - Stilren beige  jacka från KappAhl i storlek S. Jackan har en rak, boxig passform med stora knappar framtill och bred krage. Tillverkad i en mjuk blandning av polyester, akryl och viskos. Perfekt för lager-på-lager.
Jeans jacka i ljus beige manchester - Jacka i ljus beige manchester med klassisk krage och två stora bröstfickor med knappar.
Jacka i beige - Snygg höst/vår jacka!
Mönstrad jacka i beige och blå - Säljer en unik jacka med geometriskt mönster i beige och blå. Jackan har en normal passform och är långärmad, perfekt för höst och vår. Den är tillverkad i ett mjukt material och har en öppen design utan dragkedja eller knappar.
Rutig jacka i beige och svart - Snygg jacka i rutigt mönster med beige, svart och vita toner. Skjortan har knappar framtill, bröstficka och klassisk krage. Perfekt att slänga över en crop top för en vardaglig look men funkar även till fest.. Materialet känns mjukt och lite tjockare, typ bomull eller polyester.
Beige jacka - Har knappt rört den, köpte den onu ligger den bara där helt ny . Skriv för egna bilder, dene jätte fin och mysig. man kan använda som vinter jacka också               Org pris: 899