Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Svart overshirt från 157, storlek S
Svart overshirt från 157, storlek S - 0 Svart overshirt från 157, storlek S - 1

Svart overshirt från 157, storlek S

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Lager 157
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Stilren svart overshirt från 157 i storlek S. Skjortan har klassisk krage, två bröstfickor med knappar och långa ärmar. Perfekt att bära öppen eller stängd för en avslappnad look. Gjord i mjukt bomullstyg som känns bekvämt hela dagen.

Sakizaki
Sakizaki
(13)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart overshirt från 157, storlek S - Svart overshirt från 157 i bomull med klassisk krage och två stora bröstfickor med lock och knappar. Långärmad modell med rak passform, perfekt att slänga över en t-shirt. Enkel och stilren design som funkar till det mesta. Nypris 180kr.
Svart dunväst från Lager 157, storlek S - Säljer en svart, quiltad dunväst från Laget 157 i storlek S. Västen har hög krage, två fickor med tryckknapp och dragkedja framtill. Perfekt att slänga över en hoodie för en cool och avslappnad look.
Beige overshirt från 157, storlek S - Snygg beige overshirt från 157 i storlek S. Jackan har två bröstfickor med knappar, klassisk krage och knäppning framtill. Tillverkad i bomull, perfekt för lager-på-lager och chill stil. Passar dig som gillar enkel och clean look.
Svart overshirt från 157, storlek L - Snygg svart overshirt från 157 i storlek L passar även dom som har storlek M. Jackan har klassisk skjortkrage, två bröstfickor med knappar och hel knäppning framtill. Materialet är mjukt och känns som ull, perfekt för lager-på-lager. Enkel och stilren design som funkar till många outfits.
Grå overshirt från 157, storlek S - Stilren grå overshirt från 157 med klassisk krage, två bröstfickor med knappar och raka långa ärmar. Skjortan är i bomull och har en avslappnad passform, perfekt att slänga över en t-shirt. Enkel och clean look. Endast testad några gånger!
Brun overshirt från 157, storlek S - Hej! Säljer en stilren brun overshirt från 157 i storlek S. Jackan har klassisk krage, två bröstfickor med knappar och knäppning framtill. Materialet är mjukt och känns som ull, perfekt för lager-på-lager. Passformen är normal och ärmarna är långa.
Beige overshirt från 157, storlek S - Snygg beige overshirt från 157 med klassisk krage och svarta knappar. Två bröstfickor med knappstängning ger en chill och stilren look. Perfekt att slänga över en t-shirt för en avslappnad vibe.
Svart pufferjacka från lager 157, storlek S - Svart pufferjacka från lager 157 med glansig finish och hög krage. Jackan har två sidofickor med dragkedja, quiltad design och en luva. Perfekt för kalla dagar och har en snygg, modern look som funkar till streetwear💞.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Grå  bomberjacka från HM - Säljer en sååå snygg grå bomberjacka från HM som är helt slutsåld💞 Jackan är i Storlek S! Pris går att diskutera i en snabb affär! Hör gärna av dig vid funderingar!
SÖKER!💕 Beige och marinblå jacka från Zara - Söker denna trench coattt🫶🏻💕 pris kan diskuteras🫂🫶🏻
Mörkgrön jacka med nitar - Snygg militärgrön jacka/ overshirt med silverfärgade nitar på axlar och ärmar. Jackan har två bröstfickor med lock, klassisk krage och knappar framtill. As snygg till våren💞
Vit cardigan jacka från Moncler - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med dragkedja. Jackan är långärmad, har rund halsringning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för lager-på-lager och stilrena outfits.
Quiltad jacka  - Stilren quiltad jacka i en snygg khakigrön/olivgrön nyans. Lätt men varm, perfekt som övergångsjacka vår/höst eller svala sommarkvällar. Rak, avslappnad passform som funkar lika bra till vardag som till en mer uppklädd look. Detaljer: Quiltat mönster Knäppning med både dragkedja & knappar Mjuk och bekväm Tidlös färg som är lätt att matcha Snygg både öppen och stängd Säljer pga kommer inte till användvänding, endast använd 1 gång
Svart quiltad pufferjacka från Zara - Säljer en svart quiltad pufferjacka från Zara med dragkedja framtill, två stora fickor och snörning i nederkant. Jackan har en loose passform och hög krage, perfekt för kyliga dagar. Enkel och stilren design som funkar till det mesta.
Beige croppad trenchcoat - Stilren beige croppad trenchcoat med dubbelknäppning och klassisk krage. Jackan har långa ärmar med spänndetaljer vid handlederna och axelklaffar. Perfekt för dig som vill ha en modern twist på en klassiker.
Snygg jeansjacka  - Säljer denna jättesnygga jeansjackan då den inte kommer till användning, jättesnygg vår/sommar jacka 🥰 jackan är nästan aldrig använd och har inga defekter ☀️