Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Moncler Cardigan  - Snygg svart pufferjacka från Moncler med quiltad framsida och stickade ärmar. Jackan har rund hals, två fickor med knappstängning och dragkedja framtill. Moncler-logga på ärmen och coola detaljer som ger en exklusiv vibe.
Moncler cardigan  - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och två fickor med knappstängning. Jackan har långärmade stickade ärmar och dragkedja framtill. Klassisk Moncler-logga på ärmen och snygga detaljer. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look.
Moncler Cardigan  - Snygg svart pufferjacka från Moncler med glansig framsida och stickade ärmar. Jackan har dragkedja, två fickor framtill med knapp och klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look.
Moncler cardigan  - Jätte fin moncler cardigan, äkta Såkllart!  Den är i nyskick utan defekter, använd fåtal gånger. Storlek 2, passar mig som har storlek S
Moncler cardigan - Snygg svart dunjacka från Moncler med huva och dragkedja. Den är som ny det ända som är e att där man hänger upp jackan har gått av. Dm för fler frågor🤍
Moncler cardigan - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med quiltad kropp och stickade ärmar. Jackan har hög krage, dragkedja framtill och två fickor med dragkedja. Klassisk Moncler-logga på ärmen och coolt serietryck på insidan. Perfekt för dig som vill ha både stil och komfort.
 Moncler Cardigan  - Snygg svart cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och stickade ärmar. Jackan har rund halsringning, dragkedja framtill och två fickor med knappdetaljer. Moncler-logga på ärmen och diskret glansig finish på framsidan ger en exklusiv känsla.
 Moncler Cardigan  - Snygg svart jacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har rund hals, dragkedja och två fickor framtill. Moncler-logga på ärmen och coola detaljer som ger en modern vibe.
 Moncler Cardigan
 Moncler Cardigan  - 0

Moncler Cardigan

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Moncler
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

1499 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en svart quiltad jacka från Moncler med stickade ärmar och rund hals. Jackan har dragkedja framtill, två fickor med knapp och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.

BDA
BDA
(12)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Grå pufferjacka från Herno - Grå super fin pufferjacka från Herno. Storlek 42it motsvarar S. Den har lite sminkfläckar och så vid kragen. Inget jag har provat tvättat bort. Där av pris 🌸
Jacka Zara  - Superfint aldirg använt jacka från Zara. Inga defekter alls!
RESERVERAD!!! - Säljer en Mörkblå pufferjacka från Colmar med huva!. Jackan har en beige insida och diskret Colmar-logga på ärmen. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att bära. Materialet är syntet och jackan har en klassisk, quiltad look. Obs!!! Bild 3&4 visar hur dragkedjan till båda fickor endast funkat till halva!
Beige teddyjacka med dragkedja - Super fin jacka från Zara🫶🏻
teddyjacka - sparsamt använd. skriv för mer bilder💗
Svart träningsjacka från Lululemon Lululemon Define Jacket – Svart – Strl 6 - Säljer en Lululemon Women’s Define Jacket i storlek 6, en av Lululemons mest populära och trendiga träningsjackor! Perfekt både till träning och vardag – snygg, figurnära och superbekväm. Jackan har en smickrande passform, följsamt stretchmaterial och dragkedjor framtill + fickor.  En riktig klassiker från Lululemon som alltid är eftertraktad – säljs pga kommer inte till användning.