Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Arabella altitude nytt
Arabella altitude nytt - 89 Arabella altitude nytt - 90 Arabella altitude nytt - 91

Arabella altitude nytt

Storlek: 36
Kategori: Jackor
Färg: Lila

1199 SEK

Frakt från 59 SEK
Beskrivning

OANVÄND snygg och varm dunkappa/parkas i en fin lila/ljungfärg. Jackan har en huva och en dragkedja framtill. Nypris 2500 kr. Märke arabella altitude

Jessica Andersson
Jessica Andersson
(17)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Altitude 8848 windbreaker - Altitude 8848 windbreaker. Skick 10/10 Inga skador alls på jackan. Storlek 150. Frågor om den eller fler bilder så skriv privat
Svart dunparkajacka från 8848 Altitude - Svart dunparkajacka från 8848 Altitude med huva och dragkedja framtill. Jackan har flera fickor, diskreta logodetaljer och en stilren look. Materialet är slitstark polyester som tål väder och vind, perfekt för dig som gillar att vara ute. Snygg och funktionell design.
Röd parkajacka från 8848 Altitude - Säljer en röd parkajacka från 8848 Altitude med fuskpäls på huvan och svarta detaljer. Jackan har dragkedja och knappar framtill, flera fickor och justerbar midja. Materialet är polyester och fodret är svart. Perfekt för kalla dagar.
8848 altitude jacka - Jätte fint skick, inga defekter. Den är i storlek 150 men klassas vara stor i storleken så är man runt 156 sitter den perfekt men kan även bäras av någon som är 160.
Altitude jacka - Jackan användes bara ett par gånger då det inte rikigt är min stil. Jackan är sjukt varm men samt inte så tjock. Går att ta bort pälsen på luvan.
8848 Altitude - Amiata parka  - Har använts under 2 vintrar, är ändå i mycket gott skick. Produktbeskrivning på bild 3. Strl 36 men passar även den som har strl 38. Nypris: 2495:- För mer bilder, skicka pm! Säljer endast för att jag fått en sveaparka i present som jag använder istället.
Parkas från 8848 Altitude med fuskpäls - Mörkblå parkas från 8848 Altitude med mysig fuskpäls på huvan och quiltat innerfoder. Jackan har stora fickor med knappar, dragkedja och knappstängning framtill samt en snygg detalj med logga på bröstet. Perfekt för kalla dagar när du vill hålla stilen.
8848 altitude skidjacka - Varm och vindtät skidjacka! - figursydd -ventilation  - högfunktionell jacka - vattentålig - dragsko i midjan - ficka för liftkort -sparsamt använd   Hör av dig vid fler frågor❤️
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Moncler cardigan dam - Moncler cardigan för Damer  🧼 Skick: Inga skador, helt ny, använd 1 gång  📏 Storlek: 1 alltså S, sitter perfekt  🚭 Rök-fritt hem och djur-fritt  📦 Fraktas samma dag eller dagen efter    💘 Perfekt för alla hjärtans dag
Moncler cardigan - Säljer nu en riktigt snygg moncler cardigan eftersom att jag hittat en annan. Den är helt ny och kommer med lappar och allt sånt. Den är i storlek L men passar som en M. Jag på bilden är 185 och väger 71kg. ⚠️OBS 1;1 K0P1A ⚠️
Riley Field Jacket - Snygg marinblå vindjacka från Riley med fyra framfickor och knappar. Skriv och ni har frågor och pris kan diskuteras🙌
Meotine jacka - Säljer nu denna snygga o mysiga jacka🩷 fint skick, förutom en liten fläck på insidan, vet inte var den kommer ifrån men man ser den ju aldrig, eftersom det är på insidan!! Nypris: 5000💞 pälskragen går att ta av, och snygg att använda även utan pälsen! skriv om du har frågor🥰🥰
Grå vindjacka från Under Armour -  Grå vindjacka från Under Armour med luva
Beige dunjacka från Canada Goose - Snygg beige dunjacka från Canada Goose med quiltad front och grå ärmar. Jackan har dragkedja framtill, två fickor med knappar och klassisk logotyp på ärmen. Perfekt för kyliga dagar och riktigt stilren look.
Moncler cardigan - Snygg svart cardigan från Moncler med stickade ärmar och huva. Jackan har två framfickor med tryckknappar, dragkedja framtill och Moncler-logga på ärmen. Kroppen är quiltad och glansig medan ärmarna är ribbstickade för en cool kontrast.