Tyvärr hittar vi inte varan du letar efter men ta en titt på dessa liknande...
Visa alla
Skinnkappa - Säljer min fina skinnkappa köpt på humana. Tyvärr kommer den inte till användning längre och måste hitta ett nytt hem! Perfekt nu inför hösten!
Skinnkappa vintage - Skinnkappa vintage mörkbrun med grön ton. Fint skick!! Knapert använd. Kappan går till lår/knä beroende på längd av användaren🧚🏼
Skinnkappa - Svart Medellång skinnkappa i äkta läder med fusk päls på kragen i grått🖤 Väldigt fint skick ✨ Passar från strl 38-40 skulle jag säga beroende på hur du vill att den ska sitta
Skinnkappa  - Jätte snygg skinnkappa i bra skick!
Skinnkappa - En fantastisk vadlång vintage skinnkappa inköpt i Paris. Storleken uppskattar jag själv till M då det inte finns någon lapp. Skriv om det är nån fråga :)
Skinnkappa  - Skinnkappa för hösten🍂, köpt på plick men inte kommit till användning då jag har en till likadan 😊
Läderkappa/skinnkappa - Säljer min fina fina vinröda läderjacka, superfin färg och rätt varm! Bra höstjacka  Storlek 46 och sitter oversize på mig som är 173cm, fler bilder finns om så önskas!
Skinnkappa/läderkappa - Säljer min bruna läderrock, är nog en herrock men passar både kvinnor och män om du frågar mig!   Sitter oversize på mig som är en 173cm Fler bilder går att få om så önskas!