Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Sailracing jacka
Sailracing jacka - 89 Sailracing jacka - 90 Sailracing jacka - 91

Sailracing jacka

Storlek: 160-164
Kategori: Jackor
Märke: Sail Racing
Färg: Vit

450 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Vit sailracing zipup som inte används längre🤍

Rasa
Rasa
(12)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
sailracing jacka - En jacka från sailracing som är använd knappt en vinter, som helt ny, inga fläckar eller skador. Den är jätte varm och skön och passar de som är s/m💕Köpt för 5000kr och säljer för 3000 men priset går att diskutera💕
Jacka från Sail Racing - W GALE TECHNICAL JACKET (Unik) Pris går att diskuteras vid snabb affär
Sail racing jacka  - Sail racing jacka som är i bra skick. Storlek S men passar mig som ivanligafall är M.
Sail racing jacka  - .
Sail racing jacka - En vindjacka från sailracing i storlek XS använd ett fåtal gånger för några år sedan. Skick 9/10!
Vit jacka från Sail Racing - Säljer en vit jacka från Sail Racing med dragkedja och huva. Jackan har en bröstficka med dragkedja och logotyp på bröstet. Perfekt för en stilren och sportig look.
Sail Racing Jacka - Bra jacka, fått den som present för flera år sedan. Storleken är 160cm.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Grön jacka med broderad detalj - Stilren grön jacka med stora fickor framtill och en broderad fågel på bröstet. Jackan har knappar, nedhasade axlar och en loose passform. Perfekt att slänga över en stickad tröja för en avslappnad look.
Fjällräven - EXPEDITION DOWN JACKET W - navy  - Säljer en mörkblå dunjacka från Fjällräven i storlek XXS. Jackan har huva, gula snören, stora fickor med knappar och klassisk Fjällräven-logga på bröstet. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att bära. Medföljer matchande påse. Mycket gott skick & varsamt använd ett fåtal gånger. Inga märken eller defekter. Ny pris 9 999kr.
Lululemon tröja  - Säljer en helt ny Lululemon tröja, storlek S size 2. Påse prislapp ingår. Hör av er vid frågor och funderar 🙂
Custommade jacka -  Storlek s-m i jätte bra skick. Priset kan diskuteras
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Vit dunjacka - Så najs med trekvartsärm 🤍
Olivgrön mocka jacka  - Snygg olivgrön mocka jacka ifrån Zara. Skriv för frågor eller funderingar. 💞