Alla kategorier / Mode / Accessoarer / Huvudbonader / Kepsar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart keps från Gucci med GG-mönster - Snygg svart keps från Gucci med klassiskt GG-monogram över hela kepsen. På sidan finns en grön och röd rand som ger en ikonisk touch. Kepsen har böjd skärm och justerbar rem bak. Perfekt för dig som vill ha en exklusiv och trendig accessoar.
Svart keps från Gucci med GG-mönster - Snygg svart keps från Gucci med klassiskt GG-monogram över hela kepsen. På sidan finns den ikoniska gröna och röda randen. Kepsen är tillverkad i canvas med justerbar rem bak. Perfekt accessoar för en trendig look.
Svart Gucci keps med GG-mönster - Äkta svart Gucci keps säljer den för jag inte använder längre
Svart Gucci keps med GG-mönster - Snygg svart keps från Gucci med klassiskt GG-monogram över hela kepsen och en grön-röd rand på sidan. Kepsen har böjd skärm och justerbar rem bak. Tillverkad i canvasmaterial och levereras med original grön Gucci-box.
Svart Gucci keps med GG-mönster - Snygg svart keps från Gucci Herd med klass soprent GG-mönster över hela ke overlapping. Kepsen har en böjd skärm och en ikonisk grön-röd rand på sidan. Materialet är canvas och kepsen kommer med original dustbag och låda.
Svart Gucci keps med GG-mönster - Säljer en svart keps från Gucci med klassiskt GG-mönster över hela kepsen och den ikoniska gröna och röda randen på sidan. Justerbar rem baktill för perfekt passform. Snygg och stilren accessoar för dig som gillar exklusiva märken.
Svart keps från Gucci med GG-mönster - Snygg svart keps från Gucci med klassiskt GG-monogram i ton-i-ton. Kepsen har böjd skärm med läderdetalj och justerbar rem baktill. Tillverkad i textilmaterial som ger en exklusiv känsla och passar perfekt till streetwear eller en trendig look.
Svart keps från Gucci med GG-mönster - Säljer en svart keps från Gucci med det klassiska GG-monogrammönstret över hela kepsen. På sidan finns en grön och röd rand som signaturdetalj. Kepsen har böjd skärm och justerbar rem bak. Materialet är troligtvis bomullscanvas.
Svart Gucci keps med GG-mönster
Svart Gucci keps med GG-mönster - 0 Svart Gucci keps med GG-mönster - 1 Svart Gucci keps med GG-mönster - 2 Svart Gucci keps med GG-mönster - 3 Svart Gucci keps med GG-mönster - 4 Svart Gucci keps med GG-mönster - 5

Svart Gucci keps med GG-mönster

Storlek: s
Kategori: Kepsar
Märke: Gucci
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

700 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en svart keps från Gucci med klassiskt GG-mönster över hela kepsen. På sidan finns en grön och röd rand som ger kepsen en ikonisk look. Materialet är bomull och kepsen har en böjd skärm. Perfekt för dig som vill ha en stilren accessoar. Storlek S ( 57 cm ) köpt från gucci. Skriv vid intrese!

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Ribbad begie Zara tröja  - Ribbad begie Zara tröja i storlek Xs
Äkta Moncler väst herr - Säljer denna snygga Moncler väst i storlek 3 (passar S och M) köpt på Farfetch (8999 kr) och är i väldigt bra skick då den ej är mycket använd. Pris kan diskuteras vid snabb affär. Finns även kvitto.
Svart Moncler mössa med pälsboll - Snygg svart stickad mössa från Moncler med stor fluffig pälsboll på toppen och klassisk Moncler-logga framtill. Mössan har ribbad kant och kabelstickat mönster som ger en trendig look. Perfekt accessoar för kalla dagar.
Svart tröja med guldmönster - Snygg svart tröja med detaljerat guldmönster och blommor över axlar, bröst och ärmar. Mönstret har en lyxig känsla med snirkliga former och medaljongliknande inslag. Perfekt för dig som vill sticka ut med en unik design. Storlek M kan även pass L
Svart croco handväska med kedja - Stilren svart handväska i croco-mönstrat konstläder med två handtag och en axelrem med guldfärgad kedjedetalj. Väskan har en fyrkantig form och dragkedja upptill. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
Vit handväska med spänndetaljer - Stilren vit handväska i konstläder med två handtag och justerbar axelrem. Väskan har snygga bältesdetaljer med guldfärgade spännen och dragkedja upptill. Perfekt för dig som gillar minimalistisk och trendig design. Köpt från Zara helt oanvänd med prislapp
Blommig rosa kortklänning med volang - Supersöt kortklänning med blommigt mönster i rosa, vitt och orange. Klänningen har smockad överdel, volangig kjol och knyt i nacken. Perfekt för varma dagar och ger en riktigt somrig vibe. I storlek XS helt oanvänd
Liknande annonser
Visa alla
Fortsätt i appen →