Alla kategorier > Mode > Kläder > Kjolar
Vit långkjol
Vit långkjol - 89

Vit långkjol

Storlek: 158 (xxs-s)
Kategori: Kjolar
Märke: H&M
Färg: Vit

229 SEK

Frakt från 45 SEK
Beskrivning

säljer denna fina vita långkjolen från hm 💘 den är jättepopulär och slutsåld i butik! 💘💘 nypris 299kr och den är i jättefint skick 💓💓

selloutt 💘💘
selloutt 💘💘
(38)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vit långkjol - Superskön vit långkjol med smock upptill som ger en snygg och bekväm passform. Kjolen har flera volanger, från h&m i storlek 158/164
Vit långkjol  - Vit långkjol med fickor
Vit långkjol - Så snygg, bra skick
Vit långkjol - Säljer denna superfina långkjolen från hm! Inga fläckar eller något, nyskick. Säljer då jag köpt en annan och denna inte kommer till användning. Sitter verkligen jättebra på mig som är 167 ish💘priset går att diskuteras
Vit prickig långkjol - Super söt lång kjol, skriv för fler bilder eller frågor💕💕
Vit långkjol med volanger - Luftig och flowy vit långkjol med volangdetaljer. Kjolen har en enkel och stilren design med lätt struktur i tyget. Perfekt för en somrig look och passar till många olika toppar. Resår i midjan för extra komfort. Använt en hel del men fortfarande jätte bra kvalité! Små grå fläckar på fram och baksidan som inte har gått bort i tvätten, är dock inte så synliga. Normal i storleken.
Andra annonser från Kjolar
Visa alla
Blå jeanskjol med slitna detaljer - Snygg jeanskjol från bershka. Jätte bra skick och knappt använd. Slitna detaljer som får kjolen att se mer vintage ut.
lågmidjad hollister jeanskjol  - perfekt hollister jeanskjol med slitningar, original design✨se mått på bilderna
Volangkjol - Så fin lågmidjad krämvit/beige volangkjol, aldrig använd🤍
Blåvit volangkjol med blommönster - supersöt mönstrad kjol i vit och blå! Perfekt till sommaren och passar till det mesta🩵kjolen är i storlek xxs men är strechig och kan då passa xs och s också💫 aldrig använt!
Kjol med volang och inbyggda shorts - Super finnkjol från raglady i Gbg, superfin med prislapp kvar. Kommer ej till användning och passar inte. Hundhår kan finnas på plagget.köpt för 799kr🤍
Blå jeanskjol med slitningar gina tricot - Säljer en kort blå jeanskjol med slitna detaljer och fransig nederkant. Kjolen har klassiska fickor fram och bak, bälteshällor och synliga sömmar. Perfekt för dig som gillar en avslappnad och trendig stil.
Mönstrade shorts  - Jätte coola. Midjemått rakt över ca 39 cm. Hör av er vi frågor💕