Tyvärr hittar vi inte varan du letar efter men ta en titt på dessa liknande...
Visa alla
Långklänning från Alyce Designs i lila och rosa - Säljer en fantastisk axelbandslös långklänning från Alyce Designs i lila och rosa med glittriga paljettdetaljer och pärlor. Klänningen har en snygg ombre-effekt och är perfekt för bal eller fest. Materialet är 100% polyester.
Svart spetsklänning från Ax Paris - Säljer en svart klänning från Ax Paris med v-ringning och vacker spetsdetalj. Klänningen har omlott-design och är perfekt för dig som gillar en elegant och stilren look. Passar till många olika tillfällen och är riktigt snygg att styla med klackar.
Adoore Paris dress - Använd fåtal gånger - säljs då den inte komemr till användning
Adoore Paris dress  - Oanvänd klänning från adoore med lappar kvar. Storlek 34, nypris: 1495:- (Inte mina bilder men kan absolut skicka på klänningen) 💕
Adoore Paris dress - Adoore Paris dress! Perfekt skick!
Adoore Paris  - Så snygg klänning som tyvärr används på tok för lite av mig. Passar mig som normalt sett är 36-38 i storlek.
Paris dress  - Säljer denna fina klänning från adoore i storlek 36 då den tyvärr var för liten för mig! Lappen är kvar, endast provad! Tveka inte med frågor