Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Zara sommar klänning
Zara sommar klänning  - 89 Zara sommar klänning  - 90

Zara sommar klänning

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Märke: Zara
Färg: Svart

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En svart sommar klänning från zara som är perfekt för stranden🩷🩷

Moa Wallin
Moa Wallin
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Sommar klänning Zara - Så fin randig zaraklänning med broderi! Barnstorlek så passar XXS eller Xs:)) ❣️säljer billigt❣️
Sommar klänning från Zara Stl S - Jätte fin randig sommarklänning från Zara  Stl S  Vid frågor vänligen kontakta mig och kan samfraktas ihop med andra köp.
Sommar-klänning - Aldrig använd, sommar-klänning, svart med blommig mönster och perfekt till en sommarkväll! Klänningen har en dragkedja på sidan och är lite för stor för mig v-neck (jag har använt säkerhetsnål), den är i storlek M.
Zara sommar klänning - Fin klänning som aldrig använts, endast prövats! Den är stretchig! Om det önskas kan jag ta fler bilder privat och visa de hur det sitter på♥️♥️
Zara sommar klänning  - Intressekoll! Funderar över att sälja denna vackra och classy sommar klänning. Får så många komplimanger vart jag än går med denna och den passar verkligen till alla förutsättningar på sommaren. I bra skick också. Nypris: 599
Zara klänning sommar - Söt ljusrosa kortklänning med blommigt mönster och tunna axelband. Djup v-ringning framtill och luftig passform, perfekt för varma dagar. Klänningen har en lätt och somrig känsla.
 Ny Vit sommar klänning från Zara - Supersöt klänning från Zara med v-ringning och volangkant längs halsen. Klänning har korta ärmar med lätt resår och knappar framtill. Den är luftig med flera volanger i tyget och passar perfekt till ljusa dagar. Gjord i mjuk bomull för en skön känsla.
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Prickig Zara klänning - Supersöt vit kort klänning med svarta prickar och smala axelband. Perfekt för sommar dagar och ger en fräsch och trendig look.
Klänning - Så fin sommarklänning från Zara. Super populär🩷
OANVÄND Balklänning - Oanvänd balklänning från Peppermayo, prislappen sitter kvar🩷. Är i storlek 34, och jag är 160cm och den är för lång, skulle säga att den passar någon som är 165-170.  Är köpt för 925kr, säljer för 800kr. Om du är intresserad eller har några frågor så hör av dig!🩷
Vit prickig kortklänning med volang - Supersöt vit kortklänning med svarta prickar, långa puffiga ärmar och volangkant nertill. Klänningen har smockad midja, knyt i ringningen och är tillverkad i ett lätt, luftigt material som känns perfekt för varma dagar.
Ärmlös klänning - Blå ärmlös klänning köpt på marknad i Italien. Pris kan såklart diskuteras!
Balklänning gul - Världens finaste långa silkes klänning som passar perfekt till bal eller bröllop. Aldrig använd💛