Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Vit blommig klänning
Vit blommig klänning - 0 Vit blommig klänning - 1

Vit blommig klänning

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Märke: H&M
Färg: Vit
Skick: Bra skick

100 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Säljes för den knappt används, super fin och skön.

Ida Wretman
Ida Wretman
(2)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vit blommig klänning - Charmig vit klänning med blommigt mönster och puffiga kortärmar. Perfekt för somriga dagar med sin luftiga design och romantiska stil.
Vit blommig klänning med puffärmar - Supersöt vit klänning med svarta blommiga mönster och puffiga korta ärmar. Klänningen har smock upptill och en luftig kjol, perfekt för varma dagar. Den har en romantisk och trendig känsla med fina detaljer.
Vit blommig klänning - Jättesöt kort klänning med solroser på och en liten Knut längst fram, passar s från H&M, använd en gång.
Vit blommig klänning med puffärmar - Säljer denna vita klänning med blå blommönster och puffärmar. Använd 1 gång och i mycket bra skick.
Vit klänning med blommig spetsdetalj - Charmig vit klänning med blommig spetsdetalj vid halsen och midjan. Axelbandslös design med knytband och dragkedja i ryggen. Perfekt för somriga tillfällen.
Vit blommig axelbandslös klänning - Superfin axelbandslös klänning i vitt med blommigt mönster i grönt, blått och rosa. Smockad överdel och utsvängd kjol som ger en romantisk vibe. Perfekt för varma dagar och sommarhäng. Priset går att diskuteras❣️
Vit blommig klänning från H&M - Säljer en superfin vit klänning från H&M med svart blommönster. Den har korta ärmar och en dragkedja i ryggen. Perfekt för sommarens fester eller en mysig vårdag. Klänningen är i nyskick och har en normal passform. 🌸
Vit blommig klänning med puffärmar - Charmig vit klänning med små rosa blommor och puffiga kortärmar. Den har en söt, romantisk stil med en lätt och luftig känsla. Perfekt för varma dagar och somriga tillfällen💗💗
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Klänning - Så fin sommarklänning från Zara. Super populär🩷
Prickig Zara klänning - Supersöt vit kort klänning med svarta prickar och smala axelband. Perfekt för sommar dagar och ger en fräsch och trendig look.
OANVÄND Balklänning - Oanvänd balklänning från Peppermayo, prislappen sitter kvar🩷. Är i storlek 34, och jag är 160cm och den är för lång, skulle säga att den passar någon som är 165-170.  Är köpt för 925kr, säljer för 800kr. Om du är intresserad eller har några frågor så hör av dig!🩷
Vit prickig kortklänning med volang - Supersöt vit kortklänning med svarta prickar, långa puffiga ärmar och volangkant nertill. Klänningen har smockad midja, knyt i ringningen och är tillverkad i ett lätt, luftigt material som känns perfekt för varma dagar.
Ärmlös klänning - Blå ärmlös klänning köpt på marknad i Italien. Pris kan såklart diskuteras!
Balklänning gul - Världens finaste långa silkes klänning som passar perfekt till bal eller bröllop. Aldrig använd💛
Zara klänning - Säljer denna så fina och perfekta klänning från Zara!🥰 perfekt till student eller konfirmation.