Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Cocktail klänning
Cocktail klänning  - 0 Cocktail klänning  - 1 Cocktail klänning  - 2 Cocktail klänning  - 3 Cocktail klänning  - 4

Cocktail klänning

Storlek: M
Kategori: Klänningar
Märke: Bik Bok
Färg: Grå

80 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Fin klänning från Bik Bok i kall grå färg med lite lila nyans. Volanger vid kjolen och inbyggd bh med gummi så den inte åker ner. Dragkedja med spänne och stretchig i ryggen. I bra skick🦋

Ewe
Ewe
(17)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Cocktail klänning från Bik Bok - Fin klänning från Bik Bok i kall grå färg med lite lila nyans. Volanger vid kjolen och inbyggd bh med gummi så den inte åker ner. Dragkedja med spänne och stretchig i ryggen. I bra skick🦋
Svart cocktail klänning  - Svart kort coctail klänning från Bik Bok i storlek XS. Klänningen har en stilren, tight passform med breda axelband och en liten slits bak.
Cocktail klänning - Så vacker klänning! Den var lång när jag köpte den men har sytt upp😊 Så fin till uppklädda tillfällen!
Festlig cocktail klänning - Detta är en midi cocktail klänning från asos. Använd endast en gång och är i god skick. Skriv om ni vill ha fler bilder!
Cocktail klänning  - Snygg cocktail klänning  Jag har alldrig använt denna
Cocktail klänning - Jätte fin cocktail klänning!💕💕
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Poncho klänning - Säljer denna slutsålda klänningen från Nelly! Endast testad
Vit axelbandslös volangklänning - Söt vit kortklänning med smockad överdel och axelbandslös design. Kjolen har dubbla volanger i broderad bomull som ger en romantisk känsla. Perfekt för sommarens alla tillfällen.
Ljusgul långklänning med v-ringning - Gul super fin satinklänning, aldrig andvänd och prislappen är kvar! Säljer den pga jag valde en annan balklänning obs bilden är lånad men skriv så skickar jag fler
Vit prickig kort klänning Zara - Supersöt vit kort klänning från Zara med svarta prickar, breda axelband och lätt rynkad kjol. Klänningen har en feminin v-ringning med liten twistdetalj framtill och är perfekt för varma dagar. Materialet känns lätt och luftigt.
Grön blommig långklänning med v-ringning från ADOORE - Snygg långklänning i grönt med blommigt mönster och v-ringning från ADOORE. Klänningen har långa, vida ärmar och knappar framtill. Perfekt för dig som vill sticka ut med en färgglad och trendig look. Klänningen är endast använd 1 gång! Den är i storlek 38 men är liten i storlek!
Söt blommig klänning - Säljer denna sååå söta långa blommiga klänningen som är perfekt till midsommar!!💐💐💕💕💕
Vit blommig kortklänning med volang från Zara - Säljer en söt vit kortklänning med små blommor i blått och lila i storlek S från Zara. Klänningen är aldrig använd men har tyvärr inte prislappen kvar, jag köpte den på vinted för några veckor sedan och hon hade aldrig använt klänningen och den har inte kommit till användning för mig heller (kan se använd ut på bilden men den är bara lite skrynklig)💕💕