Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Vit broderad klänning Meet Me There
Vit broderad klänning Meet Me There - 0 Vit broderad klänning Meet Me There - 1 Vit broderad klänning Meet Me There - 2

Vit broderad klänning Meet Me There

Storlek: M/L
Kategori: Klänningar
Färg: Vit
Skick: Mycket bra skick

180 SEK

Frakt från 45 SEK
Beskrivning

Superfin vit kortklänning från Meet Me There med broderade blommönster och v-ringning. Klänningen har trekvartsärm, dragkedja bak och är gjord i bomull. Perfekt för sommarens alla tillfällen!

Nova Lyman
Nova Lyman
(15)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Ljusrosa satinklänning med öppen rygg - Superfin ljusrosa klänning i satin med smala axelband och snygg öppen rygg med knyt. Klänningen har en lätt utsvängd form och slutar ovanför knäna. Perfekt för dig som vill ha en söt och trendig look med lite extra shine.
Randig volangkjol från Meet x Tiger - Supersöt kort volangkjol från Meet x Tiger i blåvitt randigt tyg. Kjolen har bred smock i midjan för en bekväm passform och dubbla volanger som ger en flowy känsla men även inbyggda shorts. Perfekt för dig som gillar en trendig stil.
Vit sommarklänning från Meet Me There - Superfin vit klänning från Meet Me There i bomull med smockad överdel, breda axelband med knyt och volangdetaljer. Lätt och luftig modell som är perfekt för varma dagar. Klänningen har en avslappnad passform och faller snyggt i flera lager.
Vit omlottopp från Gina Tricot - Säljer en vit omlottopp från Gina Tricot i mjukt material. Toppen har trekvartsärm och knytband i midjan för en snygg passform. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en fräsch look.
Vit kofta från Gina Tricot XS - Söt vit kofta från Gina Tricot i storlek XS. Koftan har rund halsringning, ribbade kanter och stängs med en knapp upptill. Långärmad och i mjukt stickat material, perfekt att slänga över en topp för en clean look.
Beige fårskinnstofflor från UGG - Mysiga beige skor från UGG med mjukt fårskinnsfoder och mockaliknande utsida. Tofflorna har en rejäl sula i gummi och en låg slip-in modell med liten hälflik. Perfekta för att hålla fötterna varma.
Liknande annonser
Visa alla