Tyvärr hittar vi inte varan du letar efter men ta en titt på dessa liknande...
Visa alla
Mini klänning - Superfin ribbad, figursydd klänning från h&m! Använd några gånger, Kommer inte till användning längre💞
Mini klänning - Mini klänning från H&M i vit med svart blommigt mönster. Klänningen har långa ärmar, knytning vid halsen och är tillverkad i ett lätt och luftigt material som känns skönt mot huden. Perfekt för en avslappnad och stilren look.
Mini klänning  - Säljer den här vita mini klänningen från zara med puffer armar. Super skön luftig till sommaren och i helt nyskick! Den går inte att få tag på längre.
Mini klänning  - Super fin som inte används! Köpt i USA🥰🥰
mini klänning - säljer denna mini klänning, storlek S. Använd ett fåtal gånger 💖💖
Vit mini klänning - Superfin!! Är 169
Mini klänning - Världens sötaste mini klänning med rosa blommor på🥺 Den är för kort för min sak o jag är 168 cm, kan tänka mig att någon som är mellan 150-165 cm är perfekt för den! Priset går alltid att diskutera, jag möts upp i centrala Uppsala eller skickar mot fraktkostnad🥰🥰
Halter mini klänning - Jättesöt sommarklänning med halterneck. Tyget är polyester/linne, tunt och luftigt med blommigt broderi. Tyvärr för stor för mig, köpt i AU10 (M/38) för 730kr, ej använd. Kanske  kort om över 1,7m. Vill gärna bli av med denna, pris kan diskuteras🤍🤍