Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Champagnefärgad klänning PLT
Champagnefärgad klänning PLT - 0 Champagnefärgad klänning PLT - 1 Champagnefärgad klänning PLT - 2 Champagnefärgad klänning PLT - 3

Champagnefärgad klänning PLT

Storlek: 32
Kategori: Klänningar
Färg: Beige
Skick: Nytt skick

199 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg kort klänning i champagnefärgad satin från PrettyLittleThing. Djup v-ringning, omlott framtill och långa ärmar. Materialet har en lyxig glans och klänningen har dragkedja i sidan för enkel påklädning. Perfekt för dig som vill sticka ut.

Y
Y
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Plt klänning - Helt oanvänd!! Från prettylittlething, storlek 10 (38,40) 270kr nypris
Mini klänning från plt - Mini klänning från prettylittlething, klänningen är i bra skick och går off shoulder🩷
Beige PLT klänning - Beige PLT klänning i storlek 8, passar S och XS. Aldrig använd, prislappen är på.
Klänning plt  - Klänning från pretty little thing. Suuperfin och är så ledsen att jag måste sälja den, men tyvärr så är den för liten för mig och har tyvärr inte någon stretch. Lite cargo-stil med fickor och skärp.
Klänning PLT - Klänning - Prettylittlething. Textil/färg - 95% Polyster 5% elastan/mörk kall beige. Storlek - 34.❗️Liten defekt. En tråd som har släppt vid sidan på klänningen, går att sy ihop med nål. Skickar bild på defekten om det önskas.
Champagnefärgad klänning - Line of Oslo klänning. Aldrig använd och i toppenskick! Nypris 999kr.💕
Plt klänning - Säljer denna oanvända klänningen jag inte behöver. Prislappen finns kvar men säljer vidare den.
Ny PLT klänning - Endast testad med lapp kvar, från PrettyLittleThing med öppenrygg och rosetter🩷Fin till studenten, mer i en krämvit färg
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Prickig Zara klänning - Supersöt vit kort klänning med svarta prickar och smala axelband. Perfekt för sommar dagar och ger en fräsch och trendig look.
Vit kortklänning med svarta volangdetaljer - Supersöt vit kortklänning med puffärmar och svarta volangdetaljer i midjan. Klänningen har en lätt A-linjeform och markerad midja med cut out-effekt. Perfekt för dig som vill ha en unik och trendig look. det är storlek 164 13 till 14 år, men skulle säga att den passar någon som har  XS
Klänning - Så fin sommarklänning från Zara. Super populär🩷
OANVÄND Balklänning - Oanvänd balklänning från Peppermayo, prislappen sitter kvar🩷. Är i storlek 34, och jag är 160cm och den är för lång, skulle säga att den passar någon som är 165-170.  Är köpt för 925kr, säljer för 800kr. Om du är intresserad eller har några frågor så hör av dig!🩷
Vit prickig kortklänning med volang - Supersöt vit kortklänning med svarta prickar, långa puffiga ärmar och volangkant nertill. Klänningen har smockad midja, knyt i ringningen och är tillverkad i ett lätt, luftigt material som känns perfekt för varma dagar.
Ärmlös klänning - Blå ärmlös klänning köpt på marknad i Italien. Pris kan såklart diskuteras!
Balklänning gul - Världens finaste långa silkes klänning som passar perfekt till bal eller bröllop. Aldrig använd💛