Tyvärr hittar vi inte varan du letar efter men ta en titt på dessa liknande...
Visa alla
Balklänning - Superfin volangklänning, väldigt stretchig, helt ny, perfekt till balen🩷🩷
Balklänning  - En jätte snygg balklänning från shein. Har bara använt den en gång. Den är en  ganska lång klänning (jag är 171cm)💗
Balklänning - Säljer min balklänning. Är endast använd en gång förra året. Klänningen har en slits och har även inlägg. Klänningen kostade runt 1800 med frakt. Skriv för mer mått, fler bilder eller om du har andra frågor❤️
Balklänning - Endast använd 1 gång, uppsydd så att den ska passa mig som är 172.
Balklänning - Supersnygg ljusblå långklänning från Meshki. Storlek S, Aldrig andvänd och har prislapp kvar. Orginalpris är ca 1300kr(130$)+tullavgift. Sälj pga att de inte går att returnera längre. Skriv för frågor eller fler bilder!
Fin balklänning - Endas använd en gång då på balen. Storlek s men man kan dra tajt/löst med snörena i ryggen.
Balklänning - Klänning från Ralph lauren, endast använd 1 kväll💞
Balklänning  - Nypris 2500kr. Elegant ljusblå balklänning med smala axelband och vackert spetsliv i vitt. Den är uppsydd, lite insydd och klippt bort tyllen då den va tung. Den är lite smutsig (se sista bild) men det syns knappt, bara lite vid speciella ljus men inget märkvärdigt. Även lite smutsig längst ner men det är endast på innertyget så syns inte. Fråga om du vill ha fler bilder.
Fortsätt i appen →