Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Ärmlös klänning från Vila, stl S
Ärmlös klänning från Vila, stl S - 0 Ärmlös klänning från Vila, stl S - 1 Ärmlös klänning från Vila, stl S - 2

Ärmlös klänning från Vila, stl S

Storlek: dam s
Kategori: Klänningar
Märke: Vila
Färg: Vit
Skick: Mycket bra skick

199 SEK

Frakt från 45 SEK
Beskrivning

Säljer en ärmlös klänning med smala axelband från Vila. Färgen är beige med svart abstrakt mönster och bred svart resår i midjan. Klänningen har ett luftigt fall och passar perfekt för sommarens tillfällen.

Marie Ingemarsson
Marie Ingemarsson
(1)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Randiga ärmlösa klänningar från Vila - Två ärmlösa, kroppsnära klänningar från Vila i mjuk bomull. Ena klänningen är marinblå med vita ränder, den andra ljusgrå med vita ränder. Båda är korta och har rund halsringning. Perfekta för en chill och stilren look.
Klänning från Vila - Superfin sommarklänning i storlek S från Vila! Har ett extra vitt tyg under vilket gör att den inte är genomskinlig. Endast använd en gång och i mycket bra skick. Köparen står för frakten. Perfekt klänning till nån lite finare tillställning nu i sommar och tycker den ser extra bra ut med ett skärp runt midjan🥰💛💗😽
Klänning från VILA - Väldigt fin klänning från Vero moda. Säljs då jag aldrig använt den.
 grön ärmlös klänning från Vila - Snygg ärmlös klänning från Vila i olika gröna nyanser och glittriga ränder. Perfekt för en kväll ute eller en speciell tillställning. Klänningen har en hög krage och är i ett stretchigt material som ger en bekväm passform.
Vit spetsklänning från Vila, S - Superfin vit kortklänning från Vila med spetsdetaljer på ärmar och över bröstet. Klänningen har trekvartsärm, knappar framtill och en lätt boho-vibe. Perfekt för sommarens alla tillfällen och riktigt skön passform.
Vila klänning - Jättefin klänning i mycket bra skick, perfekt till student eller skolavslutning!! Köpt för något år sedan till min konfirmation och endast använd då❤️☺️inga defekter vad jag kan se, skriv för mer info/bilder
Vit klänning från VILA - Säljer en superfin vit klänning från VILA i storlek S som är använd bara en gång. En v-ringad design och har en smickrande passform. Perfekt för sommarens alla fester!
Vit klänning från Vila  - Superfin vit klänning med puffiga ärmar som passar bra till student och skolavslutning 🌸säljer pga att jag inte har användning för den längre. Passar mig som har 36/38 och är 165. Använd en gång!🩷
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Orange volangklänning asos - Superfin orange kortklänning med volanger och djup v-ringning. Bilder från Fillipa Montans TikTok. Den är mer korall/ljus orange i verkligheten.
Ljusgrön balklänning - Säljer denhär superfina balklänningen från Hello molly! Köpt begagnad av en tjej som använde den förra året, den är i S men insydd till Xs. Den har defekter som tyder på användning, tex tråddragningar vid ryggen, men inte som egentligen synns vid användning💞 säljer då den inte passa mig🥰
Vit plisserad kortklänning med volang - Så fin och eftertraktad klänning från Zara! Säljs inte längre, endast använd vid 1 tillfälle! Storlek xs💕
klänning från Gina ❤️ - Supersöt vit kort klänning med svarta axelband och fyrkantig urringning. Klänningen har en tight smockad överdel och en voluminös kjol med ballongformad nederdel
STUDENT KLÄNNING  - Säljer denna jättefina och populära vita klänningen, som passar perfekt till studenten! Säljer då den tyvärr inte kommer till användning, vilket är synd och därav säljer jag gärna den till någon som kommer använda den mer! Är öppen för att diskutera pris, och det är bara att ställa frågor🥰
Blommig offshoulder kortklänning - Supersöt kortklänning med offshoulder och volangkjol. Klänningen är vit med blommigt mönster i rosa, grönt och gult. Smockad överdel och axelbandslös design ger en feminin och somrig känsla. Perfekt för varma dagar och picknickar.
Vit broderad studentklänning  - Jättefin klänning som passar perfekt till studenten! Klänningen är köpt i qatar men var min andrahands klänning, alltså helt oanvänd! Tryck gärna på köp nu!💓
Vit långklänning med volanger - Säljer en vit långklänning med tunna axelband och flera lager volanger. Klänningen har öppen rygg och en romantisk, flowy siluett som passar perfekt till sommaren. Perfekt för dig som vill ha en elegant och luftig look.