Alla kategorier > Mode > Kläder > Kostymer
Rutig kavaj
Rutig kavaj - 89 Rutig kavaj - 90 Rutig kavaj - 91

Rutig kavaj

Storlek: S
Kategori: Kostymer
Färg: Beige

140 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Längd: 66cm Ärm: 55cm Skicka DM vid frågor. ☆.。・

CÉLINE
CÉLINE
(27)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Rutig kavaj - Snygg Even & Odd kavaj som jag köpte inför student men som knappt använts sedan dess. Använd men ser ut att vara i nyskick. Tyget är väldigt mjukt så den känns mer som en kofta.  Storlek S men känns mer som en M (jag har M och den sitter bra på mig)
Rutig vintage oversize kavaj  - 140 kr inklusive frakt. Snygg kavaj att dra över vad som helst. Passar både till fest och vardags. Köpt second hand. Passar XS - L
Rutig vintage kavaj  - Märke: Time to be a Woman. Str. 46. Fickan vid bröstet är uppsprättad, men det var en fake ficka. Går att fixa enkelt. 💖 Pris är diskuterbart vid snabb affär. Vid frågor skicka gärna pm. 😊
Kavaj - Ursprungligen är detta en herrkavaj men använder som en oversized kavaj, älskar färgen på den som är lite brunbeige melerad ish men använder inte jättemycket tyvärr
Rutig kavaj från Monki - Snygg rutig kavaj från Monki i svart och beige. Passar bra till både jeans och kjol. Riktiga fickor, ej sprättade fickor och sprund. Bara testade men aldrig använd. Säljer pågrund av att den är för stor då den är oversize.
Andra annonser från Kostymer
Visa alla
Zara kavaj - Snygg Zara kavaj! Har endast använt den en gång så skicket är 10/10
Croppad kavaj zara - Säljer denna croppade kavajen från zara💗 Endast använd vid ett tillfälle💗köptes för 900kr
Lågmidjade kostymbyxor zara - Säljer dessa populära lågmidjade kostymbyxorna från zara då jag måste rensa💗💗 endast använda en gång så som nya! Köpta för 400kr
Oversized kavaj - Oversized kavaj Zara
Kavaj i linne - Snygg kavaj från Hm i linne
Kavaj från new yorker  - Aldrig använts