Alla kategorier / Mode / Accessoarer / Huvudbonader / Mössor
Svart mössa med tofs och Åre-tryck
Svart mössa med tofs och Åre-tryck - 0 Svart mössa med tofs och Åre-tryck - 1 Svart mössa med tofs och Åre-tryck - 2

Svart mössa med tofs och Åre-tryck

Storlek: NO SIZE
Kategori: Mössor
Märke: OneWear
Skick: Mycket bra skick

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en svart stickad mössa från OneWear med vit och grå text 'ÅRE' och en stor tofs på toppen. Mössan har ribbad kant och ett broderat bergmotiv på sidan. Perfekt för kalla dagar i fjällen eller stan.

Lowe Halvarsson
Lowe Halvarsson
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Åre mössa - Mycket fin mössa med mycket bra kvalitet den är i bra skick och välkigt skön är lite använd sen förr men inte mycket den är 2 månader gammal
Liknande annonser
Visa alla