Alla kategorier > Skönhet > Parfym
Chill Babe parfym från Missguided
Chill Babe parfym från Missguided - 0

Chill Babe parfym från Missguided

Storlek: vet ej
Kategori: Parfym
Märke: Missguided
Färg: Rosa
Skick: Bra skick

199 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Parfymen Chill Babe från Missguided kommer i en cool metallisk burkformad flaska med silvrig finish och rosa text. Flaskan har en unik design som påminner om en läskburk och är lätt att ta med i väskan.

Tindra
Tindra
(4)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Parfym
Visa alla
Valentino Born In Roma 100ml - Har använt den 1-3 gånger så den är fortfarande nästan full. Köpte den för 1300 något år sedan
ESSNCE Oh Darling Eau de Parfum - Var inte min stil 😅
Victoria's Secret body mists set - Färgglatt set med 5 Victoria's Secret body mists och 1 lotion. Parfym Flaskorna är princip fulla, och body lotion är det kvar ca 30 %. 💕🥰  (Går att få med påsen bakom) 🥰 (250 ml)
Victoria's Secret Love Spell mist - Fragrance mist med körsbärsblom och persika. Volym: 75 ml. Ingredienser: Alcohol Denat, Water, Propylene Glycol, Glycerin, Parfum m.fl. Tillverkad i USA. Perfekt för dig som vill ha en fräsch och ungdomlig touch, nästan aldrig använd.
ESSNCE Carashmellow Eau de Parfum - Säljer Carashmellow från ESSNCE. Den är tyvärr lite för sött min min smak så den kommer tyvärr inte till användning. Det som syns på flaskan är kvar så nästintill hela flaskan.
Sol De Janeiro 40 - Säljer min Sol De Janeiro 40! 30 mL. Jag tror att de e den minsta flaskan av Sol De Janeiro, säljer då jag fick en låda med olika Sol De Janeiros och tyckte inte om doften men har använt lite! 🥰 Se storlek bild 2
Victoria's Secret Pure Seduction mist - Fragrance mist med trendig design och flirtig känsla. Volym: 250 ml. Perfekt för dig som vill sticka ut och addera en touch av glamour till din vardag. ❗️Endast testad pris kan diskuteras❗️
Victoria's Secret Pure Seduction Mist - Säljer min Pure Seduction från Victoria Secret. Använts en smula men väldigt mycket kvar💕💕