Maria Karlsson

Maria Karlsson

@Maria666
(61)
| Senast aktiv: Denna vecka
135 följare 73 följer 154 annonser
Säljer nya örhänge, nyckelringar och halsband. Över 2000 skickade paket 📦Välkommen att köpa dina smycken hos mig🌸finns även på tiktok 19.3 följare. @smyckennikki Följ mig för att se när nya smycken kommer upp till försäljning.


Ny Nyckelring med Labubu  - Söt nyckelring med Labubu
Nya örhängen med Labubu  - Nya örhängen med Labubu. Krokarna är inköpta som nickelsäkra.
Nya Labubu örhängen  - Unika örhängen med Labubu. Krokarna är inköpta som nickelsäkra.
Nyckelringar med Muminmotiv 6 stycken nya - Säljer ett set med 6 nyckelringar med motiv från Mumindalen, inklusive Mumin, Snorkfröken, Lilla My och Snusmumriken. Figurerna är färgglada och tillverkade i metall med emaljerad yta. Perfekt för att ge din väska eller nycklar en personlig touch.
Nya örhängen med Labubu  - Nya örhängen med Labubu. Krokarna är inköpta som nickelsäkra.
Ny Nyckelring med Labubu  - Ny nyckelring med Labubu
Nya örhängen med Labubu  - Nya örhängen med Labubu
Nya örhängen med Labubu  - Nya örhängen med Labubu
Nya örhängen med Labubu  - Nya örhängen med Labubu
Ny nyckelring med Labubu  - Ny nyckelring med Labubu.
Nya örhängen med Labubu  - Nya örhängen med Labubu
Nya Örhängen med Labubu  - Nya örhängen med Labubu.
Halsband med Labubu  - Unikt halsband med Labubu.
Halsband med Labubu - Unikt halsband med Labubu.
Halsband med Labubu  - Unikt halsband med Labubu..
Örhängen med Smirnoff-flaskor - Unika örhängen formade som små Smirnoff-flaskor med röda detaljer och silverfärgade krokar. Perfekt accessoar för dig som vill sticka ut och visa din personliga stil.
Nyckelring med Fanta/Mirinda burk - Säljer en rolig nyckelring med en miniatyr av en Fanta/Mirinda läskburk i orange och silver. Perfekt accessoar för dig som gillar unika detaljer på dina nycklar eller väska.
Nyckelring med ouija-bricka - Cool accessoar i form av en hjärtformad ouija-bricka med svart och lila design. Texten 'Ouija' står i lila och det finns små sol- och månmotiv. Perfekt för dig som gillar mystiska detaljer.
Nyckelring med Captain Morgan-flaska - Cool accessoar i form av en miniatyrflaska Captain Morgan Spiced Gold som nyckelring. Flaskan är brun med detaljerad etikett och sitter fast i en metallkedja med ring. Perfekt för dig som gillar unika detaljer!
Nyckelring med Ior från Nalle Puh - Söt nyckelring med Ior från Nalle Puh. Ior är blå med rosa inslag på öron och mage samt beige ansikte. Perfekt accessoar för att piffa upp nyckelknippan eller väskan.
Örhängen med Lilla My-motiv - Charmiga örhängen med motiv av Lilla My från Mumintrollen. De har en röd klänning och en busig uppsyn. Perfekta för att ge en lekfull touch till din stil.
Rosa örhängen med My little pony  - Charmiga örhängen med en söt ponnydesign i rosa och vita nyanser. Ponnyerna har stora blå ögon och en liten stjärndetalj på sidan. Perfekta för att lägga till en lekfull touch till din stil.
Örhängen med Razzles Fruits motiv - Unika örhängen med motiv av Razzles Fruits. De har en rektangulär form och är färgglada med lila som dominerande färg. Perfekta för att ge en lekfull touch till din stil.
Färgglada örhängen med grafiskt mönster - Unika örhängen med rektangulära hängen i rosa och lila med ett coolt grafiskt mönster. Perfekta för att ge din outfit en färgglad touch. Hängena är fästa på silverfärgade krokar.