WResellsW

WResellsW

@wresellw1810
| Senast aktiv: Idag
1 följare 1 följer 12 annonser



Svart burberry puffer/väst - Svart puffer dunjacka från Lindex med avtagbara ärmar så den kan användas som väst. Jackan har huva med rutigt foder, dragkedja och två framfickor med dragkedja. Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg streetstil.
Svarta Saint Laurent sneakers - Svarta sneakers från Saint Laurent med vit sula och handskriven logga på sidan. Skorna har snörning och är tillverkade i en mix av textil och skinn för en clean och stilren look. Perfekta för dig som gillar minimalistisk design.
Gucci axelväska med GG-mönster - Snygg axelväska från Gucci med klassiskt GG-mönster i brunt och beige. Väskan har en justerbar axelrem i grönt och rött tyg, vilket ger en ikonisk look. Perfekt för dig som vill ha en trendig och tidlös accessoar.
Svart Saint Laurent hoodie - Snygg svart hoodie från Saint Laurent med vit logga i retrostil på bröstet. Klassisk huva med dragsko och stor magficka framtill. Tillverkad i mjukt material som känns skönt mot huden. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look.
Svart dunjacka från Moncler - Snygg svart dunjacka från Moncler med glansig finish och klassisk röd-vit-blå rand längs dragkedjan. Jackan har huva, stora fickor och Moncler-logga på bröstet. Perfekt för kalla dagar och riktigt trendig look.
Saint Laurent sneakers med camomönster - Säljer ett par Saint Laurent sneakers med grymt camomönster i grönt, svart och beige. Skorna har vita snören, svart detalj vid snörningen och tydlig Saint Laurent-logga på sidan och plösen. Ovandelen är i canvas och sulan är vit och platt.
Svart pufferjacka från Moncler - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med quiltad front, huva och dragkedja. Jackan har Moncler-logga på ärmen och en praktisk ficka med dragkedja. Materialmix med polyester och stickade partier ger en schysst kontrast och modern look.
Svart dunjacka från Canada Goose XL - Säljer en svart dunjacka från Canada Goose i storlek XL. Jackan har huva, dragkedja och knappar framtill samt två sidofickor med dragkedja. Perfekt för kalla dagar och riktigt varm med klassisk patch på ärmen.
Boss windbreaker - Boss windbreaker som är stilig och unik för höst 🍂 😎
Gieuseppe skor - Säljer ett par svarta sneakers i krokopräglat skinn med snörning och dragkedjor på sidorna. Skorna har vit platt sula och coola detaljer som ger en lyxig vibe. Tillverkade i Italien och passar perfekt för dig som gillar statement-sneakers.
Moncler kofta  - Moncler kofta som är stilig och unik! 😆
Polo raulph lauren hoodie - Rosa polo rauplh lauren hoodie som är perfekt och stilig för sommaren 😎☀️
Burberry hoodie  - Burberry hoodie som är stilig och unik 😆