Tyvärr hittar vi inte varan du letar efter men ta en titt på dessa liknande...
Visa alla
Louis Vuitton resväska - Louis Vuitton resväska. Bra skicka, som ni ser på sista bilderna är det dem ända skadorna på väskan. Nypris ca 30000kr.
Louis Vuitton Damier Graphite resväska - Snygg och rymlig resväska från Louis Vuitton i det klassiska Damier Graphite-mönstret. Väskan är svart och grå med rutigt mönster, har dubbla handtag och detaljer i svart skinn. Perfekt för weekendresor och har en lyxig känsla.
Louis Vuitton keepall 55 - Louis Vuitton keepall 55. Väldigt bra skick, oerhört lite använd. Axelrem tillkommer. Pris kan diskuteras lite vid snabb affär
Louis Vuitton Damier Keepall väska - Snygg resväska från Louis Vuitton i klassiskt Damier-mönster i svart och grått. Väskan har dubbla handtag, silverfärgade metalldetaljer och dragkedja med LV-logga. Tillverkad i slitstarkt canvasmaterial med läderdetaljer. Perfekt för weekendresor.
Louis Vuitton monogram resväska - Säljer en klassisk Louis Vuitton resväska i brunt canvasmaterial med ikoniskt monogrammönster och detaljer i ljust läder. Väskan har dubbla handtag och robust dragkedja i metall. Perfekt för dig som vill resa med stil. Väskan är sliten vid handtagen och har några fläckar på insidan fast går bort med lite sprit. Annars är den genuin och är väldigt vintage.
Svart kepal väska ifrån Louis Vuitton  - Hejsan! Jag säljer nu dessa riktigt feta väskan ifrån Louis Vuitton i storlek 45. Den är i väldigt bra skick förutom att de ena handtaget är lite slitet! Har tyvärr inte kvar axelbandet till den! Hör Järna av er om ni har frågor! Äkta!!!
Louis Vuitton Keepall 45 - Lv Keepall 45, Vintage skick, Retail 26000kr, Tveka inte på att skicka ett meddelande vid frågor eller liknande🤝
Louis Vuitton keepall 60 - Säljer en klassisk Louis Vuitton resväska i brunt monogrammönster med ljusbruna läderdetaljer och handtag. Väskan har en avlång form och dragkedja upptill. Perfekt för weekendresor och har ikoniska LV-loggan över hela väskan.